Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki gondolkozott már azon hogy...

Ki gondolkozott már azon hogy európa minden országába elutazzon és körbejárja az adott országot?

Figyelt kérdés

Én ezt tervezem egy ideje, pl elutazni Norvégiába, keresni munkát meg szállást és 1-2hónap alatt megnézni minden csodálatos helyet, aztán továbbállni.


Voltam már sok helyen (Németo, Lengyelo, Szlovakia, Ausztria, Erdély, Spanyolo, Horváto.) csak az a pár nap nem elég szétnézni, gyönyörködni a természetben.


Lenne valaki aki komolyan gondolná? :))


2019. jan. 6. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Máris indulok amint nyerek a lottón
2019. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyanítom nem tudsz szöveget értelmezni
2019. jan. 6. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

" pl elutazni Norvégiába, keresni munkát meg szállást és 1-2hónap alatt megnézni minden csodálatos helyet, aztán továbbállni"


Bocs, de értelmezhetetlen a kérdésed!

Tehát megnézed 1-2 hónap alatt teljes Norvégiát úgy, hogy eközben dolgoznál a szállásodért.

Vicces vagy.

2019. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:

1)egy vicc amit leírtál....tényleg olyan szinten komolytalan,hogy szerintem még te magad sem hiszed el...

2)ez nem utitars kereső oldal...

2019. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkát ugy értette hogy kiülni a pályaudvarra koldulni
2019. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gondolom fiatal vagy,így nem fogod érteni a válaszom.

én azokra a helyekre szeretnék eljutni,azokat az országokat,városokat szeretném bejárni,amelyekről Szörényi Levente Utazás című dalában énekel.hallgasd meg, biztos fennt van a you tube-on.

2019. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!