Kezdőoldal » Utazás » Európa » Müncheni Oktoberfestre hogyan...

Müncheni Oktoberfestre hogyan lehet helyet foglalni?

Figyelt kérdés

Üdv,

Már egy ideje gondolkodunk rajta, hogy jó lenne ellátogatni. Tavaj sajnos lekéstük, ezért az idén úgy gondoltam időben utána nézek. Olvasgattam a neten, de nem teljesen értem, hogyan megy a helyfoglalás, illetve szükséges(lehetséges)-e csupán két személy részére? Ha volt valaki már közületek, és el tudná mondani, hogyan sikerült kijutnia, nagyon megköszönném! :)



2019. jan. 6. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Első találat a guglin:

[link]

2019. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mármint utat akarsz foglalni, vagy egy sörsátorban helyet? Ha utat, akkor én is ajánlom az első válaszoló linkjét, már sokszor utaztam velük, egy hétvégi programnak nagyon jó.


Ha egy sátorban akarsz helyet foglalni, akkor azt az adott sátor honlapján lehet.


Például a HB sátrában itt: [link]

A Paulaner sátrában meg itt: [link]


És még van egy rakás másik sátor, nem linkelem be az összeset. Viszont a HB-nál írják, hogy csak 10 fő felett lehet foglalni, és ez valószínűleg így van a többinél is. Ha ketten mentek, szerintem nem kell a foglalással törődni, egyszerűen meg kell kérni egy társaságot, hogy had üljetek le az asztal szélére, ha látszik, hogy van rá hely. Oktoberfesten mindenki nagyon közvetlen, szóval ez nem probléma. A probléma inkább az, hogy ha nincs foglalása az embernek, akkor szinte lehetetlen bejutni a sátorba, tehát a kint felállított sörpadokkal és asztalokkal kell beérni. De azért ott sem rossz a hangulat, sőt.


A másik amit tudok ajánlani, hogy bementek a belvárosba és beültök egy sörházba sörözni. Például a HB-ba. Ott is ugyanolyan hangulat van, mint kint a fesztiválon, talán jobb is, és kevésbé van tömegnyomor. Ott is ihattok sört, ehettek csülköt meg fehérkolbászt, aztán ki lehet menni a fesztiválra körbenézni, és akár ott is inni egyet ha belefér.

2019. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

A sörsátra gondoltam a foglalással, nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet élőben belülről, de 10 személyt biztos nem tudok találni foglalásra... :( Ezek a foglalások egyébként hogy működnek? Kell értük fizetni neten keresztül és küldenek belépőt?

2019. jan. 10. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!