Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van jó (és olcsó) szállás...

Hol van jó (és olcsó) szállás Horvátországban?

Figyelt kérdés
Tavasszal, húsvét körül szeretnék egy pár napot Horvátországban eltölteni. Ha tudtok valami jó szállást ajánlani, ami árba se vészes és közel is van a tengerhez, az nagyon jó lenne. Ja, és kocsival szeretnénk menni, szóval ne legyen olyan nagyon messze a határtól se. Ha van honlapcím, vagy tel.szám vagy valami és leírnátok, azt is nagyon megköszönném. Köszi előre is a segítséget!
2007. dec. 4. 16:35
 1/4 anonim válasza:
91%

Szia! Van egy olyan oldal www.eurorest.hu. Na én itt igényeltem 2 személyre és 14 éjszakára szóló hotelcsekket. Ez azt takarja, hogy a szállás ingyen van de a napi 2 étkezést a szálláson kell bonyolítanod. Mi kipróbáltuk nem csalódtunk benne. A hotelcsekk ára 4000.- ft körül van. Postai utánvétellel küldik. Több ország több ezer szállásai közül tudsz választani. Próbáld ki, megéri! Itt valós képek vannak a szállásokról, a szobákról...

Jó böngészést!

2008. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia. En Rovinj-ban a Villas Rubint tudom ajanlani, mi ott voltunk egy hetig, itt egy oldal, ahol megtudod nezni: [link]

Valaszd a Villas Rubint es nezd meg. Nekunk nagyon tetszett..ez egy apartman komplexum sajat stranddal, mindennel..csak ugye a part sziklas..bar horvatba szinte mindenhol. Setahajokazast is szerveznek a Villas Rubinban, amit ha oda mentek, ne hagyjatok ki.

+ Moscenicka Draga is nagyon jo hely.. nagy hegyek,sziklak oldalaba lehet talalni kis strandokat, szep nagyon :)

2008. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sátorban! :)
2008. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
klek-et tudom nagyon ajánlani, nagyon jó kis üdülőfalu Dubrovniktól 70km kelet felé
2009. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!