Kezdőoldal » Utazás » Európa » Török nyaralást tervezünk...

Török nyaralást tervezünk Side környékére barátokal mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Egyedül éjszaka sehova, ha az utcán leszólítanak akkor udvariasan koptassátok le. Még ha csak tüzet két akkor is. Sok ilyen átverés van hogy becsalnak valahova mondván hogy meghívnak aztán meg kihoznak valami többszáz eurós számlát és ha rendőrt hívsz többnyire azok is benne vannak a dologban. Zsebesekkel vigyázni, rengeteg van.
2019. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
87%

Nem tudom az 1-es miről beszél....semmi ilyet nem tapasztalatam!Ráadásul tekintve hogy a környéken minden a turistákról meg a turizmusról szól,pont hogy nagyon is odafigyelnek arra,maguk a törökök meg a rendőrök is hogy ne legyen semmilyen különösebb cirkusz!

Zsebesek meg mindenhol vannak,de azt meg pár alapszabállyal ki lehet védeni!Az éjszakával sincs semmi,nem tudom miert kell úgy lefesteni a helyet,mint valami utolsó lehúzós alja szart!

2019. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

#2

Azért mert egy ilyen hely. Persze ha valaki nem mozdul ki a szállodából, akkor nem találkozik ilyesmivel pedig elég mindennapos.

2019. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Te egyebkent mire alapozod amit írtál?Jártál ott egyáltalán,vagy egyszer hallottad valahol,hogy valaki látott olyat aki azt olvasta.........
2019. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Jártam ott. Soha többet. Török viszonylatban nem olyan gáz, legalábbis Isztambulhoz képest, de ahogy beljebb mész a tengerparti szállodáktól minden sarkon megpróbál valaki lehúzni vagy meglopni. Bejártam a Közel-keletet meg Észak-Afrikát de ilyen szempontból Törökország volt a legundorítóbb és Side sem kivétel. De ha valaki az alapszabályokat betartja amiket leírtam, legalább nem esik áldozatul ezeknek, még ha nem is lesz összességében egy pozitív élmény.
2019. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
En Törökorszagban elve (raadasul nem turistas reszen, hanem rendesen keleten) soha nem lattam ilyeneket sem turistas reszen, sem a "nem turistas" reszen, amikrol az elso ir, pedig latvanyosan kitunok az itteni tomegbol kulfoldikent. Nokent amire figyelni kell azok a gesztusok es az oltozkodes. Itt ha valakivel nem akarsz beszelgetni, akkor nem udvarias mosoly kisereteben utasitod el, hanem hatarozottan. Egy mosolynak itt teljesen mas ertelme van. Turistas reszeken lehet szabadabban oltozkodni, persze, de en nokent semmikepp nem ajanlom, mert senki nem akar az aktualis "orosz/brit penzert szolgaltatast nyujto hölgy" szerepeben tetszelegni onkent remelhetoleg. De ezenfelül kulonosebb dolgok nincsenek. Az emberek segitokeszek tobbsegeben (nem, nem fognak lehuzni).
2019. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én sokszor jártam Törökországban mindenfelé, de sosem tapasztaltam olyat amit az egyes ír. A törökök alapból kedvesek, és arrafelé mindenki a turizmusból él. Egyszer sem akartak lehúzni. Ha meg barátokkal is mész, nincs mitől tartanod.
2019. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Souky ***** válasza:
100%
Side, Antalya, Belek, mind nagyon jó helyek. Nagyon vigyáznak a turistákra. Mindig elmegyek, ha arra járok, a helyi bazárba. Ráadásul a helyi busszal, este. Azzal is megyek vissza, az utolsó járattal.Soha, semmilyen problémát, erőszakosságot nem tapasztaltam.
2019. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem semmi veszély nem leskelődik rád odakinn ezt tapasztalatból mondom! A helyedbe arra figyelnék hogy jókor vegyem meg a repcsijegyet és jó oldalon foglaljam le a szállást.

AMikor mi törökországba megyünk nyaralni akkor mindig német oldalakon foglaljuk a szállást és a pegazus airlinesnál a repülőjegyet.

Így fele annyiból jön ki mintha valamelyik nyomorult irodának fizetnél.

Ja és ne nyáron mennyetek hanem ősszel!

2019. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2019. jan. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!