Kezdőoldal » Utazás » Európa » Porto környékére tudnátok...

Porto környékére tudnátok hasznos tippeket adni, tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
Porto - Lisszabon vonalon tervezünk több napot eltölteni. Természeti látnivalók, szép falvak, szállások, gyerekekkel látogatható partok érdekelnének, és autóbérlés tapasztalatok is.

2018. jan. 27. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd ezzel [link] aztán jöhetne pár blog és fórum olvasgatása, végül ha van kérdésed, gyere vissza vele.
2018. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
google legjobb látni valók , itt találtam én is érdekességet
2018. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Matosinhos,Foz mind mind busszal könnyen elérhető óceán-parti városka. Imádom. Ha villamossal mentek picit drágább (nosztalgia villamos) de óriási élmény, tiszta időutazás szerintem a gyerkőcöknek is tetszene. Mind két part gyönyörű nagy hullámok, homokos part. Porto belvárosában drágábbak az szállások Gaia olcsóbb. Ha apartmant keresel nézz rá bookingon a Bnapartments Rio-ra. Nem túl drága, jól felszerelt aranyos kis apartmanjaik vannak. Autóbérléssel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni neten nézz szét nem lehet drágább mint a spanyoloknál(Portugália összességében sem drága amúgy max a kis boltok éttermek a tipikus turista helyeken de ez mindenhol ilyen). Ha egyet ajánlhatok, lehet hogy Portót nem venném be autóval, rémálom tud lenni! Dimbes dombos macskaköves utak(visszatérve a macskakőre- kényelmes cipő, hidd el anélkül halál pláne ha magassarkú). Porto:palacio da bolsa, jardins do palacio de cristal, ribeira, dom luis híd, Gaiai borospincék, esetleg a libegő(szintén Gaia), Sé katedrális, Aliados tér, hajókázás a Douron,Torre dos Clerigos, Rua Santa Catarina bevásárló utca illetve a vasútállomás (belülről gyönyörű azulejo kék csempe) Hirtelen ezek ugrottak be de írj nyugodtan l
2018. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első két válaszolónak üzenem, hogy köszi a tippet, természetesen klasszul tudom használni a google-t. De ez az oldal is létrejött és működik tehát használom is, ha véleményekre, személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Pl. A harmadik válaszoló írása hasznos számomra, használni fogom és pont ezt pont így a google nem írta.

2018. jan. 31. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Lisszabon környéke:Ericiera, Sintra

Lisszabonban mindenképp kostoljátok meg a pastel de natat(vagy pastel de Belém), Szent Jeromos kolostor,Belém torony, Santuário nacional de Cristo Rei(Krisztus szobor emlékmű, brutális a kilátás), Alfama negyed, Praca do comércio, S. Jorge vár

2018. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!