Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelországban mennyire...

Lengyelországban mennyire érezhető a lengyel-magyar barátság?

Figyelt kérdés
Tehát, ha például kimennék Lengyelországba egy magyar zászló festéssel az arcomon, mit tapasztalnék?

2019. jan. 24. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Semennyire az ilyen "középkori" hülyeségekkel csak a magyarok foglalkoznak.

Ha meg zászlót festesz az arcodra, csak símán hülyének néznek, esetleg egy-két radikálisabb valaki jól elver!

2019. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 buszter ***** válasza:
91%
Aki felismerne a zászlót az kiabalna hogy Madzsar! Ezt szinte mindenki ismeri: Magyar-Lengyel két jó barát.... Polak Węgier dwa bratanki. En 11 éve élek Lengyelországban és nagyon sok mindent sikerült gyorsabban elintezni azzal hogy megmondtam hogy magyar vagyok. Még soha nem ért diszkrimináció. Amikor megtudja vki hogy magyar vagyok rögtön mosolyognak es kérdezgetnek mindféléről. Még az adobevallas kesesre is jó mentség :D
2019. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Tapasztalatom szerint az átlag ember az alapján ítéli meg a másikat, hogy melyik nemzettől érkezett, hanem abból, hogy mit mond, hogyan gondolkodik, milyen emberré vált.

Ha te ezekben a lengyel magyar barátság szarságokban hiszel, valószínűleg rossz közösségekben aljas ordas eszmék alapján éled az életed.

Ha meg kifested magad, ahogyan az egyik előző válaszadó mondta, még hülyének is néznek majd.

2019. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi értelme nincs kifestened magad, csak hülyének fognak nézni miatta.
2019. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Ha te ezekben a lengyel magyar barátság szarságokban hiszel, valószínűleg rossz közösségekben aljas ordas eszmék alapján éled az életed."

Jézusom, te mégis milyen közösségekben élsz, ha egy másik nép iránt érzett rokonszenv neked náci dolog? :O Kedves, szimpatikus nép a lengyel, én büszke vagyok rá, hogy évezredes barátság fűz össze minket (aminek már hivatalos emléknapja is van, március 23). Mondjuk a zászlós arcfestésről nekem fociszurkolók jutnak eszembe, meccsen kívül nem tudnám hova tenni.

2019. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha bármilyen magyarsággal foglalkozó videót látsz youtubon, képet instán (és olyan felhasználótól, aki angolul beszél és mindenhonnan vannak követői) rengeteg lengyellel találkozol a kommentek között akik védik a magyarokat, vagy esetleg csak azt írják “Love from Poland to my Hungarian brothers and sister.” Szerintem ennek van alapja és szeretnek minket, ha nem is mindenki, de az ország ötöde biztosan.

Aki szerint ez “középkori szarság” annak gratulálok. Ha a lengyelek se támogatnának minket ott lenne végünk. Ez a barátság is ugyanolyan fontos, mint a magánembereké, ne legyetek már hülyék.

2019. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

@5 Önmagában nem lenne vele semmi gond, de gyakorlatban mindkét nemzet fekete pólós ustawkázni vágyó gyökerei, meg MIÉP-árva nyugdíjasok büfizik a lengyelmagyarkétjóbarátot, nem a kétdiplomás krakkói informatikusok. Az emberek értelmesebbik fele rájött arra, hogy csak egyéni szinten érdemes megítélni embereket, mert egy szentnek is lehet szociopata gyereke, meg Sztálin lánya is lehetett volna egy angyal (nem lett, de ez most mindegy itt).


Szóval leginkább a mentalitással van itt a gond. A lengyelekkel azért választottuk közösen egymást erre a szerepre, mert azon néhány nem teljesen periférián levő, de sokat rugdalt nép közé tartozunk, aki ezt túlélte káeurópában. Aki ennél többet lát bele, az simán hülyének tetszik lenni. Ettől még persze tessék utazni Lengyelországba, tök jó hely az.

2019. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Angliai lengyelek alapján pont leszarják, hogy magyar vagy. Persze sokan örülnek meg barántki de aztán ennyi, nem fognak ajnározni mert magyar vagy.


"Kedves, szimpatikus nép a lengyel, én büszke vagyok rá, hogy évezredes barátság fűz össze minket"


Persze azok, de azért ismerek olyan tirpák lengyeleket, akiket egész biztos nem szívesen neveznél barátaidnak.

De ezek az angliai lengyelek, ez olyan, mintha a magyar népet az angliai magyarokról akarnánk megismerni. Elég téves képet kapnánk...

2019. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
42%

kezd ugyanolyan diktatúra lenni náluk mint itt.

büszkék lehetünk egymásra, két sokeszű banda...

2019. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan azt mint magyarországon lengyel zászloval a képeden.
2019. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!