Kezdőoldal » Utazás » Európa » Èszak-Írországban milyen az...

Èszak-Írországban milyen az élet Angliához képest?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Milyen az élet ebben az országban brexottől függetlenűl?


1600 font netto milyen fizetésnek számít?



#fizetés #Anglia #munka #Èszak-Írország
2019. febr. 11. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Észak-Írország UK messze legolcsóbb régiója és munkát is simán lehet találni ha beszéled a nyelvet. A lakásárak is sokkal olcsóbbak, én havi 1400 nettós kezdőfizumból is simán félre tudtam tenni Belfastban. Szobát havi 2-300 fontból bérel az ember, kisebb lakást 5-600 körül, mi 6 éve hárman béreltünk egy hatalmas kertes házat egy jó környéken havi 800 fontért összesen. A kajaárak pedig olyanok kb mint Magyarországon.

Nekem nagyon nem tetszett, utáltam ott élni, az emberek hideg és gyűlölködő mentalitása szinte pont olyan, mint otthon, én meg pont ez elől menekültem külföldre, szóval nem is húztam ott sokáig.

2019. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eszak-Irorszagban elek lassan 14 eve. Tenyleg olcsobb itt az elet, mint Angliaban, ahogyan en tapasztaltam. Nem a fovarosban elek, hanem egy kozeli varosban. Lakast 400 fonttol mar lehet berelni, hazat 380 - 600 fontig. Nekem voltak/vannak olyan kollegaim, akik nem tudnak angolul, viszont mint a robotok, olyanok. Amit en az itteni emberekrol el tudok mondani, az csak pozitiv - kedvesek, segitokeszek, toleransak, elozekenyek, szoval en nem tapasztaltam veluk kapcsolatban negativ megnyilvanulast iranyomban.
2019. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól beszélem a nyelvet, igaz nem üzleti szinten.

Erősen gondolkozok a kiköltözésen, friss diplomás vagyok és menekülnék itthonról.

2019. febr. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!