Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben eljutni Nei Poroiba?

Figyelt kérdés
Szállást már választottunk párommal,az idei nyaraláshoz,de csak nemrég tudatosult bennünk ,hogy nem is olyan egyszerű eljutni oda. Valaki aki már tapasztaltabb ebben le tudna írni mivel érdemes menni (vonat,busz,repülő) ,hogy árban se jöjjünk ki rosszul,és közben el is jussunk életünk első külföldi nyaralására? :D #tudjukhogybenakvagyunk:(

2019. márc. 20. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ültök a lovon. Először kell megoldani az utazást, aztán kell szállást foglalni. Nei Poriba amúgy szerintem sok utazási iroda szervez csoportokat. Voltunk ott régebben, de nem mennénk vissza.
2019. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legkozelebb már ügyesebben csináljuk remelem :) Nem gondoltunk bele ,hogy ilyen macerás lesz az útszervezes 😅
2019. márc. 20. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Thessalonikibe van heti egy Wizz (szombat) és két Ryan Air járat (szerda, vasárnap). A Thessaloniki reptérről van busz a pályaudvarra, onnan egy óra Neoi Poroi. Hétfőn és pénteken pedig Pozsonyból van repülő, Bécsből meg Austrian minden nap, Wizz hétfő-szerda-péntek. Athén felé nem érdemes repülni, iszonyú onnan elvonatozni Neoi Poroiba.
2019. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben?

Felszállsz egy utazási iroda buszára pl. Bpesten és leszállsz Nei Poriban :-)

Nem a leggyorsabb de A pontból B-be visz.

Repülős tanácsokat már kaptál (átszállásokkal) - most adok egy buszosat is. Igaz, hosszú az út, de semmire nincs gondod (átszállás, útbaigazodás, becsekkolás, stb.)

Őket maximálisan tudom ajánlani - már utaztam velük: [link]

2019. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Görögország annyira csodálatos, kérlek, ne Nei Poriba menjetek inkább, ha nem akartok csalódni, ennél kb. csak szebb helyek vannak az országban.

Olcsón és északon ott van például Thassos. Vagy akár még a Chalkidiki félsziget is sokkal jobb.

2019. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak a rend kedvéért,hogy ha valaki hasonló problémával állna szemben; végül egy nappal korábbi repülővel mentünk Athénba,az éjszaka során megnéztünk pár látványosságot,(a legtöbb be volt zárva mert nyitvatartási időn kívül estünk ,de ezzel számoltunk is :( ) majd a reggel 7órási vonattal utaztunk 4órát Nei Poriba :) életünkben először voltunk tengeren, így nem volt annyira rossz,borzasztóan élveztük,de később valóban belegondolunk,hogy ennél sokkal sokkal szebb helyek is lehet volna Görögország más pontjain hasonló áron,legközelebb biztos máshova megyünk (de ha valaki mégis NeiPori mellett dönt nagyon ajánlom a Volcano nevű éttermet,naaagyon finom a pizzájuk *-* )

Hazafelé Thessaloniki reptérre mentünk ahova(mint ahogy egy korábbi válaszoló is leírta ) 1ora alatt elvonatoztunk,átszállással,onnan pedig egy max félórás busz volt meg a reptér és haza is értünk ☺️


Voltak előnyei ennek a bonyolult útnak is mert rengeteg izgalom volt benne főleg a kaotikus vonatinfok miatt (még az ott dolgozó is furcsán vakarja a fejét a jegyünk láttán,mikor próbáltuk kideríteni melyik vágányra érkezik a miénk,de lehet csak rossz embert fogtunk ki :D ) és ha csak az útidőt nézzük sokkal gyorsabban jöttünk ki mint busszal,viszont nem volt olyan kényelmes és ha valaki biztosra szeretne inkább menni,nem kockáztatná,akkor a busszal jobban jár :)


Így utólag is szeretnem megköszönni mindenkinek a válaszokat,és elnézést,hogy nem korábban tettem meg,remelem a rövid kis beszámolóm segítségére lesz majd a következő elszánt utazóknak akik fordítva ülnek a lovon :D


(Próbáltam átnézni,de esélyes,hogy vetettem helyesírási,főként ékezet hibákat,telefonrol írtam,de igyekeztem :D )

2019. szept. 6. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!