Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon szeretnék eljutni...

Nagyon szeretnék eljutni Görögországba egy szervezett útra. De nincs kivel. Egyedül ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy álmom, hogy lássam Görögországot. Van is egy szervezett buszos utazás, de 6 napra félek egyedül elmenni. Senki sincs, aki velem tartana.

Ti elmennétek egyedül is a helyemben? Köszi!!


2019. márc. 27. 19:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha engem érdekelne egy ország, vagy egy adott táj/hely, egyszerűen elmennék és megnézném, nem kell ehez senki más.
2019. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha buszos az út akkor már nem egyedül vagy.
2019. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha fix költséges szervezett utazás akkor persze. Ha egyéni szervezés, akkor nem feltétlen mert jobb ha van valaki akivel meg lehet osztani a költségeket.
2019. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk szerintem épeszű ember BUSZOS görög útra sehogyan sem megy 2019-ben.
2019. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El hát. Én úgy mentem el egy spanyol-francia-andorrai via ferrata túrára, hogy senkit nem ismertem és életemben nem via ferrataztam. Király volt:D

Viszont az ilyen szervezett buszos utaknál- ha nem kifejezetten olyan utazási irodát keresel, akik kalandtúrákat szerveznek főként fiataloknak- akkor jórészt nyuggerekkel és családokkal fogsz utazni, arra készülj fel:D

2019. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán, annyira klassz egyedül utazni is. A sok új látnivaló miatt egyáltalán nem unalmas és az ember arra megy amerre szeretne és addig, ameddig kedve tartja. Nem kell máshoz alkalmazkodni, pl én szeretek sokat sétálni, általában mindenki hamarabb lepihenne, mint én. De ha utazok, akkor szeretem maximalizálni az élményt és nem sok időt tölteni a szálláson pihenve vagy egy bárban ücsörögve beszélgetni. Ezek is jó élmények, de amikor egyedül utazok, mindig sokkal több mindenre jut időm és lehetőségem. :)
2019. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!