Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a vèlemèny Phaposról...

Mi a vèlemèny Phaposról (Ciprus)? Most készülünk oda menni a baràtnőimmel, s kívàncsi vagyok a véleményekre. Drágaság van? Vannak bulizó helyek? Szépek a tengerpartok?

Figyelt kérdés

#Phapos
2019. ápr. 4. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett,ha olcsóbb szállást találtok és főztök nagyon olcsón ki tudtok jönni,az árak kb.mint itthon.

A tengerpart nagyon szép,mindig jó idö van. Van ott állatkert is,nekem nagyon tetszett,de ha bulizni szeretnél inkább Ayia Napára menj,Larnacától fél órára van kb.ott nyáron minden discó,klub,bár reggelig nyitva van,Paphos kicsit csendesebb,inkább idősebbek mennek oda,de ott is találsz jó helyet.

Amúgy mindkettő nagyon szép,csak Ayia Napa nagyon zsúfolt, sokan vannak,de ha a pörgés meg a buli érdekel akkor lehet hogy jobb.

2019. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor Phaposra nem nagyon járnak fiatalok?Nem nagyon szeretem a zsúfoltságot,de egy nyugdíjas vakációt se szeretnèk :))

2019. ápr. 4. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

De,persze járnak oda is,csak a nyugdíjasok többen vannak,de szerintem mindkét várost megnézhetitek,a troodos hegység is nagyon szép,meg Limassolban is van éjszakai élet rendesen.

Ha már ott vagytok béreljetek kocsit,egy nap alatt az egész szigetet meg lehet kerülni.

Larnacában meg tevepark is van,az is érdekes ha szereted az állatokat,mert én mondjuk nagyon.

2019. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Bocs,Troodos-hegység.
2019. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Ja,meg ha van útleveletek a török részre is átmehettek,Nicosia a főváros is ketté van vágva,vagy osztva a fele a görögöké,a másik meg törököké.

Famagusta is jó, már vagy 40 éve nem lakik ott senki,valami szellemvárosként is emlegetik,le vannak bombázva a házak,a polgárháború óta ugyan úgy néz ki.

Hajó kirándulásra is menjetek,láthattok delfineket meg teknőst is.

Vannak külön partyhajók is.

2019. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

A partyhajók hol vannak?

2019. ápr. 4. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon szívesen.

A kikötőkben,napközben már árulják rá a jegyeket,mert a létszám általában korlátozva van.De ha délelőtt megveszed a jegyed,este mehetsz is

2019. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez melyik részen? :)
2019. ápr. 4. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
A nagyobb tengerparti városokban.Limassol,Ayia Napa,szerintem Paphoson és Larnacán is.
2019. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Ja és ha Ayia Napára mentek,ajánlom nektek az Evabelle hotelt,nagyon szép nagy szobák vannak,lehet főzni is,az ára se drága és medence is van,meg kedves segítőkész az éjszakai recepciós,meg sztem a többi is.
2019. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!