Kezdőoldal » Utazás » Európa » Baratnomnet szeretnem meglepni...

Baratnomnet szeretnem meglepni egy uttal majusba de nem tudom hova. Madrid, london, paris, ez a 3 kozul valasztanek, szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 14:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Egyik sem a szívem csücske, Nyugat-Európában nem nagyon vannak igazán menő helyek, valamelyik görög sziget vagy Izrael, de leginkább egy grúziai mászkálás végtelenszer királyabb. Ezekről úgy beszélek, hogy az összes európai országban jártam már.
2019. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, london meg parizs ugy hallottam nagyon draga, pisat is ajanlottak sokan.
2019. ápr. 6. 20:35
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem azzal kezdted, hogy nincsen rá pénzed?

Sokkalta egyszerűbb lenne válaszolni, ha közölnéd, hogy mennyid van rá?!

2019. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tényleg drága London és Párizs. De ugyanilyen drága Pisa is. Szóval az is ki fog esni neked ha az ár fontos.
2019. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az ar nem nagyon erdekel nincs limit, nem tudom mit kotekedsz attol meg hogy te nem jarsze sehova en mar korbeutaztam a vilag felet, itt arrol van szo hogy parizsra meg londonra keves 3 nap
2019. ápr. 8. 17:52
 16/19 anonim ***** válasza:

Londonban élek. 3 nap bőven elég Londonra. A fő látványosságokat 1 nap alatt végigjárjátok. Gondolom múzeumok nem érdekelnek, így ezekre nem kell napot számolni.( én imádom a múzeumokat, és azokra kell 1 nap vagy akár 2 nap is)

Ha vásárolgatni akartok Pl a Harrods-ban, azt is egye tehető az 1 napos turisztikai sétával.

2019. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

"Az ar nem nagyon erdekel...nem tudom mit kotekedsz"

"london meg parizs ugy hallottam nagyon draga"


Úgy tűnik, hogy te remegsz az árak miatt.

Amúgy ha kötekedni akarnék, akkor felhívnám a figyelmedet a helyesírás alapvető szabályaira főleg a városnevekre, amiket nagy kezdőbetűvel írnak a kulturált emberek.

2019. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

"attol meg hogy te nem jarsze sehova en mar korbeutaztam a vilag felet"

"london meg parizs ugy hallottam nagyon draga"


"úgy hallottam"

Ha valaha is utaztál volna bárhová, akkor nem csupán HALLOMÁSBÓL szereznéd be az infóidat.

Továbbá nem itt sírnál további alapinfókért.


Minden nap vannak itt hozzád hasonló kérdezők, akik előadják a "milliomos világutazó" meséjüket, miközben utazási alapinfókkal sincsenek tisztában és már az első mondatukból kiderül, hogy az életükben nem lépték még át Magyarország határát.

Amúgy még az óvodások is tudják, hogy "london meg parizs...nagyon draga"


Az internet minden mesét elbír. A tiédet is.

(De ne fáradjál újabb válasszal, mert csak egyre jobban beégeted magadat.)

2019. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
A világ felének körbeutazása után még kimaradt London, Párizs meg Madrid? Egyelőre nem tartok a világ felénél (71/198 ország), de ezek általában európaiként elég hamar megvannak, ha sokat utazik az ember.
2019. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!