Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániaba történő atlepeskor...

Romániaba történő atlepeskor ellenőrzik a személyit? Magyar szemelyivel gépkocsival?

Figyelt kérdés

#Románia személyi
2019. ápr. 8. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkit ellenőriznek.
2019. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még a vonaton is, nem hogy a szgk-t. Ugyanúgy, mint a szerbek.
2019. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj ne! ez komoly? Addig oke, hogy a vonaton korbemegy a kaller, de a hataron kocsival? A gyerekeim szemelyije lejart es az ujat nem biztos, hogy megkapjak pentekig. Penteken utazunk.

Azt tudom, hogy ideiglenes szemelyit nem fogadnak el, de abban bizok, hogy nem allitanak meg a hataron. Nagyon regen voltam Erdelyben, azt hittem mar nincs is hatar!

2019. ápr. 8. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Van határ! Mindenkit megállítanak és ellenőriznek!
2019. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy el sem induljatok ha nincsenek rendben az okmányok! Garantáltan visszafordítás lesz a vége.
2019. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm az információt! Azt hittem ez sokkal lazább ügy lesz... jól indul a kirándulás...
2019. ápr. 8. 21:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A vonaton sem a kaller megy körbe, hanem a rendőrök. Volt olyan utas, aki Biharkeresztes-Episcopia Bihor állomáson repült le, elég szépen. (Este 22:20-kor, nem lehetett mókás)

Szóval a személyit mindenképpen meg kellene csináltatni, anélkül felesleges elindulni, mert rövid kirándulás lesz.


Amúgy a személyim (februárban csináltattam újat) megjött 3 munkanap alatt. De akár útlevelet is csináltathattok.. Ha a pénz nem számít, akkor van azonnali, illetve sürgösségi is. Bár szerintem ez pofátlanul drága!

2019. ápr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
Még ha meg is uszod valahogy a hataron az ellenőrzést,(ami amugy kizart)mi van ha a románok valahol kiintenek egy ellenőrzésre!?Vagy bármi egyéb történik.Ez eszedbe sem jut?igazán megfontolt felelősségteljes szülő lehetsz,hogy ilyen hülyeséget képes lennél kockáztatni!Ráadásül több gyerekkel.....
2019. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dr Brasco, jófej vagy! Végülis még nem utaztunk el, most intézem a szükséges dolgokat. Ettől nyugtabbra szoktunk járni.
2019. ápr. 10. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!