Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia, Skócia, vagy Írország?...

Anglia, Skócia, vagy Írország? Hová költöznétek?

Figyelt kérdés
Éltem már egy rövid időt Londonban, aztán hazajöttem, de annyira rossz itthon, hogy valahova megint mennék kisebb-nagyobb időre, viszont nem igazán vagyok tisztában a három ország nagyobb városaival. Londont szerettem összességében, de szeretnék új helyeket is megismerni.

2019. ápr. 8. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Málta.


Szép, meleg van, angol a nyelv,...

2019. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Észak anglia, de ha jó az angolod, vagyis nem olyan rossz, akkor Skóciát is megpróbálhatod. Ott most nagy szükség van a vendégmunkásokra minden szakterületen. Az albérletek ára sokkal olcsóbb, mint Angliában.

Londonba vissza ne gyere, itt nehezen jutsz előre.

Írórszágról nem tudok semmit írni, de nem véletlenül hagyják ott a tős gyökeres Írek a pi..csába, és jönnek kukásnak angliába...

2019. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
De ha még otthon vagy, miért jönnél az UK-be a sz@artenger brexit közepébe? Na ez mondjuk Írország mellett szól. De Hollandia, Belgium, Svédország sokkal előnyösebb mint ezek.
2019. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ezek közül egyikbe sem, nem ér annyit a pénz, hogy ilyen klímán éljek.
2019. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem Írország elég jó en itt elek :)
2019. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!