Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországgal kapcsolatos...

Horvátországgal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombaton indulunk Horvátországba, még sosem jártam arrafelé. Az első úticél Plitvice lenne.


Angolul makogok valamennyit, de sajnos sokat felejtettem az évek alatt.

Németül tudok ott kommunikálni? Megértik pl. Plitvicénél a jegyvásárlásnál?


Aki végigjárta a túrát, tudna mesélni, hogy mit érdemes megnézni, mit érdemes vinni, milyenek az éttermek?


Ha jól olvastam benne van az árban a buszozás és a hajóút is, érdemes lenne rögtön busszal menni fel és visszafelé sétálni?


Minden infó és jó tanács érdekelne.

Köszönöm. :)


2019. ápr. 9. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyes kapu holnap zárva lesz. ez áll a weboldalon.

10.04.2019. from 8:00 to 13:00 Entrance 1 and Lower Lakes will be closed due to infrastructure works.


Igen a buszt és hajót tartalmazza az ár. Már jó régen voltunk, és bizonyára vannak éttermek(már nem emlékszem), de szerintem érdemes, minimum 1x étkezést vinni. Föleg, hogy szezonon kívül mentek, így lehet sok étterem vagy büfé még zárva lesz.

2019. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Viszünt kaját, meg vizet is és kávét is, szerintem mindenre fel vagyunk készülve. :D
2019. ápr. 9. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Bent (is) rettentő drága az étel-ital.

Gyalog érdemes menni és a végén buszozni, de csak ha elfáradtatok.

Hajókázás kb. a felénél lesz.

A helyetekben vinnék bőven uzsit és innivalót.

Ha akartok olyan képet is csinálni, hogy odajöjjenek a halak tömegével, akkor némi ropit is vigyetek haleledelnek.

2019. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!