Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban keresnék...

Olaszországban keresnék valami szép helyet nyaralaásra ( róma, firenze, milánó, pisa tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Velencében voltam nem rég, és oda voltam meg vissza! :) Amúgy szerintem bármelyikkel jól jársz! :) Pl nem mindegy hogy csak várost nézni szeretnél, vagy strandolni is. Mi úgy mentünk Velencébe, hogy délelőtt várost néztünk, délután strandoltunk, és ez így be is jött ebben a hőségben! Nézd meg milyen nevezetességek vannak, és dönts aszerint, hogy melyiket szeretnéd mindenképpen látni! Hol lehet több napot is tartalmasan eltölteni, melyik olyan hely, ami minden igényedet kielégíti!
2010. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A PÁROMAT SZERETNÉM MEG LEPNI EGY OLASZORSZÁGI ÚTTAL MERT Ő NEKI AZ VOLT A KÍVÁNSÁGA HOGY MENNYÜNK KI OLASZBA.
2010. júl. 5. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán változtat a tényeken, én is a párommal voltam! Ettől függetlenül ugyanazok alapján kell dönteni, amit elmondtam... Nem mindegy hogy csak várost nézni szeretnétek, csak strandolni, avagy esetleg mindkettőt. Te a férfi "fele" vagy vagy a női? :)
2010. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Toscana. Abban benne van Firenze és Pisa is. Toscan vidék. Nagyon szép, van mit nézni.
2010. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!