Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok bevált, szép,...

Ajánlanátok bevált, szép, tiszta tenerpartot Olaszországban? Esetleg voltatok már Ancona-ban, ha igen, az milyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olaszországban nagyon sok szép partszakasz van.. én Jesolonál voltam, tiszta is, szép is, homokos is, sokan is vannak.. de képeken szebbeket is láttam, ahová szívesen ellátogatnék a jövőben :)
2011. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bibione,

Rimini

2011. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Álomszép az Amalfi-part és a Cinque Terre. Ha rákeresel google-ban, képeken is láthatod mindkét partszakaszt. Jesolóban fél napot voltam, bőven elég volt. Egy randa, iszapos pocsolya embertömeggel.
2011. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Bibione, Rimini, Jesolo és társaik: ronda, jellegtelen, hering partok, nézd meg a Goglee-n a képeket.. 2-ben volt szerencsém járni, mindennek lehet mondani, de szépnek nem. Aki szerint az, az nem járt még szép tengerparton.

Amalfi coast tényleg gyönyörű.


Összehasonlításként:


Amalfi: [link]


Rimini: [link]


Döntsd el, melyik szebb. :)

2011. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jav: Google-n természetesen :)
2011. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnso Amalfi kicsit messze van, autóval szeretnénk menni, max. 1000 km-re. Egyébként tényleg gyönyörű!
2011. aug. 2. 08:57
 7/11 anonim ***** válasza:
A Cinque Terre autóval is megközelíthető, és lenyűgöző partszakasz.
2011. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
NÉztem a Google-n, valóban lenyűgöző. Biztosan szép lehet élőben. Voltál már ott? Megkérdezhetem, milyenek az árak? Van kemping? Sátorozni szeretnénk.
2011. aug. 2. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

23:51 -nek


"Jesolóban fél napot voltam, bőven elég volt. Egy randa, iszapos pocsolya embertömeggel."


Csak éppen az a néhány-millió ember aki odajár,

cáfolja meg az agybeteg véleményedet.

2011. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a sok ember azért megy oda, mert olcsó, és mert soha szép helyre még nem jutottak el, így nincs összehasonlítási alapjuk. Még soha senkivel sem találkoztam, aki látta volna pl. Santorinit vagy Saint-Tropez-t, és mégis tetszett volna neki Jesolo. De ha elmeséled, hogy mi mindent láttál a világból az Adria-parti nyaralóövezeten kívül, akkor meglátjuk, van-e alapod bármiféle vitára.
2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!