Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 hét nyaralás Görögországban....

2 hét nyaralás Görögországban. Mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés
egy honap múlva utazunk és nem tudom mibol mennyit pakoljak :/ nem lesz benne az árban a kaja szoval aztis vinnunk kell.. esetleg valakinek otletekhogy ezeket hogy oldhatnánk meg?

2019. ápr. 26. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Tehát ha májusban utaztok, akkor praktikusabb a fürdőruha helyett egy zsák krumplit vinni, meg sok-sok májkrémet.

Gondolom, hogy ti is úgy tudjátok, hogy a görögöknél nincsenek élelmiszerüzletek...

2019. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Biztos remek utazás lesz az olyan,ahol az elokeszuletek abbol allnak hogy hova pakold a pacalkonzervet,meg hogy a csalamádé otthon ne maradjon....
2019. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Felesleges kaját vinni. Ott is vannak boltok, jobbnál jobb éttermek. Én maximum egy kis nasit szoktam vinni a kedvenceim közül. Repülőn nem is megoldható a kaja szállítás. Májusban még nem lesz strandidő, szóval kirándulásokat tervezzetek és annak megfelelően csomagolj. A legtöbb helyen lehet mosatni, szóval nem kell az egész ruhatárad felpakolni.
2019. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért 1 hónap múlva, ahogy írja, már nagyon jó idő van, sokszor voltunk május második felében és mindig tudtunk fürödni, tavaly pl. döglesztő meleg volt, pedig csak a Jón szigetekről írok. Tenger is megfelelő hőmérsékletű volt, pedig én fagyosszent vagyok. Délebre meg főleg jó idő van. 4-5db póló, 1 pulcsi, 2 short 2 fürdőruha ruha bőven elég szerintem, volt hogy mindennapra fehérneműt nem is vittem, kimostam ott, hogy legyen váltó másnapra, pillanatok alatt meg volt. Élelmiszer árak legtöbb helyen hasonlóak, mint itthon, tényleg fölösleges lenne cipelni innen, max. csak ha valami kedvenchez ragaszkodtok, mi nem szoktunk mert kimondottan jól esik picit mást enni, mint itthon.
2019. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

De miért kéne kaját vinni??

Ott szerinted nem lehet vásárolni?

2019. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

"sokszor voltunk május második felében és mindig tudtunk fürödni"


hja!

17-19 fokos a tenger májusban.

A sok buta meg nyáron megy...amikor 26 fokos a víz.

2019. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
#6 Szövegértelmezés 1-es, leülhetsz. 😂Senki nem állította, hogy nyáron hülyeség menni, nyílván akkor melegebb a víz, ami sokak számára szempont. Sokszor megyünk mi is júliusban vagy utószezonban. Mint írtam, én fázós vagyok, de a 30 fok meleg után nagyon jól esett a 22 fokos vízben megmártózni, sokadmagammal... Mert az utóbbi 1-2 évben már akkor volt olyan meleg a viz. 😊
2019. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi csak az odaútra viszünk annyi kaját, amennyit útközben megeszünk. Ott is vannak boltok.
2019. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ott is vannak bevásárló központok vagy nagyobb élelmiszer üzletek és nem borsós árak,
2020. dec. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!