Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba szeretnék menni...

Olaszországba szeretnék menni nyáron két kisgyerekkel. Hova lenne érdemes, melyik, milyen szállás és mikortól meleg, jó már a tenger?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A szállás és hova nagyon függ a ti igényeitektöl és pénztárcátoktól.


A tenger kb juni közepétöl már melegebb, de még oktober elején is nagyon meleg.

2018. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
93%
Gyerekekkel tulajdon képpen au adriai rész bármely tetszőleges turista gettója megfelelő lesz Grádótól Lignano-n es Bibionén keresztül Jesolo-n át egeszen Rimini-ig!
2018. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Én Jesolót javaslom. Van ott aquapark is, valamint autópályàn gyorsan ott vagy. Egy kisebb kirándulás Velencébe is könnyen kivitelezhető.

Én airbnb-n foglalnék szállást. Vannak tengerközeli apartmanok egész jó áron.

Szerintem június végétől már jó meleg a tenget.

2018. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is Velence környékét javaslom, gyorsan le lehet érni, ami két kicsivel fontos szempont. Inkább július közepe után biztos a melegebb tengervíz, de augusztus első két hetét kerüljétek, mert akkor az olaszok szabin vannak és óriási a tömeg mindenhol és az árak is a maximumon vannak. Mindenképp lakást, apartmant béreljetek, hogy legyen konyha, hűtő, könnyebb ellátni a gyerekeket.

Még jó lehet bérelt családi sátor, vagy faház kempingben. Ez sem olcsó, de a kempingek nagyon jó helyen vannak, jól felszereltek, kifejezetten családoknak valók.

2018. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem apartman, bérelt lakád, vagy ilyen canping-villago park. Bibionéba, az is elég kedvelt üdölőhely. De sok féle része van (bulis, idősebbeknek, gyerekeseknek, pároknak), mindenki megtalálhatja a kedvére valót. S van természetközelibb része is.

Június közepétől már jó a tenger!

[link]

(Javaslom a honlapot angolul, olaszul, németül nézni, mert a magyar csökkentett tartalmú.)

2018. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bibione környékének egyetlen előnye, hogy közel van Budapesthez. Két gyerekkel utazunk már évek óta, de mindig valami izgalmasabb helyet keresünk. Csakis szállodát, apartmanba nem megyünk, nem főzök nyaralás alatt. Augusztus 10-25 között ne menjetek, akkor nyaralnak az olaszok, tele van minden. Július elején szuper már a víz.
2018. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!