Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki már járt Hollandiában, és...

Aki már járt Hollandiában, és szívott (? )

Figyelt kérdés
Tervezzük haverokkal, hogy kimegyünk júniusban pár napra Hollandiába, és hát tervben van a füvezés is, viszont az lenne a kérdésem, hogy ha mi nem akarjuk ott elszívni helyszínen a 'coffeeshopban' akkor hol lehet? Azt tudom, hogy utcán nem. Szállodában gondolom megint csak nem.. Valaki tapasztalt help.

2019. máj. 6. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted nemrégiben.
2019. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én biztos nem, utolsó kérdésemet 2017-ben tettem fel :D
2019. máj. 6. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját lakás, saját autó. Amsterdamban az utcán sem foglalkoznak vele.
2019. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira vegyetek komolyan ezt az egeszet, hogy a rendor elott gyujtogattam a spanglim veget vervoros szemekkel :D

Csak mosolygott.

2019. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utcán, lehet ahol rossz szemmel nézik azok a helyek ahol nem lehet kapni spanglit. Tehát ha veszel egy cofeeshopban és nem akarod ott elszívni lehet nem tudsz vele beülni egy másik kávézóba hogy ott eltold.
2019. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!