Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdély felé az ártándi vagy a...

Erdély felé az ártándi vagy a nagylaki (M43) határátkelőhelynél számíthatunk kisebb forgalomra?

Figyelt kérdés
Egy átlagos hétvégi napon. Mindkét irányban érdekelne. Köszi előre is a válaszokat!

2019. máj. 8. 03:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, személygépkocsi.
2019. máj. 8. 03:05
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagylaknál 2 határátkelő is van, az egyik a régi 43-as úton, a másik pedig az M43 autópályán (Csanádpalota - Nagylak II), így Ártándot is beleértve 3 útvonal közül tudunk választani Budapest - Székelyudvarhely viszonylatban. A határátkelést leszámítva szinte percre pontosan megegyeznek ezek az útvonalak Google Térkép szerint.
2019. máj. 8. 03:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy harmadik otletem, kivancsisagbol megneztem a Google terkepet es a harom utvonalbol 2 amiket te ajanlottal es 3. az en otletem. Megpedig M3 Nyiregyhaza fele, majd Mariapocs utan le Nyirbator, Vallajnal at a hataron, Nagykaroly, Zilah, Kolozsvar es onnan a te utad. Ami miatt en valoszinuleg ezt valasztanam az az, hogy Vallajnal nagy valoszinuseggel biztosan keveset varsz, mert kicsike atkelo, a roman oldalon pedig Kolozsvarig sokkal nyugisabb lesz a forgalom, mint a te ket valasztasodnal(bar van egy 20-25 kilometernyi rosszabb utszakasz). Ha viszont csak a te lehetosegeid jatszanak en valoszinuleg a nagylaki valtozatot valasztanam nem is a hataratkelo miatt, de Nagyvarad es Marosvasarhely kozott nagyon durva a forgalom gyakorlatilag mindig.
2019. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!