Kezdőoldal » Utazás » Európa » Először repülök, wizzair-rel,...

Először repülök, wizzair-rel, az uticél Bulgária, az alabbi dolgokat a kezipoggyaszba belerakhatom? + kisebb kérdések

Figyelt kérdés

az igaz h tusfurdo sampon, egyeb dolgok max 100 ml-s kis üvegekbe lehet,(fogkrem??) es lezarhato zacskóban?

Olyat honnan szerezzek? Nem jó, ha egy zipzaros pipere taskaba teszem?


Eldobhato borotva vajon lehetseges? Elvegre szuro vago eszkozt nem lehet felvinni a kezipoggyaszba. de szinten benne lenne a lezart piperetaskaban, vagy ezt igy nem lehetseges?


+1: bulgária uniós tagállam, elegendő a személyi igazolvány?? Útlevelem nincs:((


+2

online check-in-t választotttam, ezesetben majd nyomtassam ki az oda es visszautra is szóló beszallokartyat mint ami a wizzaires videoban van lepesrol lepesre- mielott kimegyek a repterre?


etel-ital lehet nalam vajon kulon kis taskaban vagy az mar fizetos? 2 oraval erdemes kintlenni az indulas elott +1,5 ora az ut, nem hiszem h kibirok ennyi időt víz vagy tea nelkul


2017. máj. 9. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, minden folyadékot csak max 100 ml-es kiszerelésben vihetsz fel. DM-ben lehet kapni ekkorákat, láttam áttetsző cipzáros neszesszert is, amibe bele lehet tenni. Kényelmesebb is így egybepakolni, a biztonsági ellenőrzésnél csak kikapod a táskából és belerakod a tálcába. Parfümöt, dezodort, naptejet is csak így vihetsz! Eldobható borotva mehet. A személyi elég. A beszállókártyát ki kell nyomtatni, lementheted a telódra is, ha van valamilyen wallet appod. Italt csak bent, az ellenőrzés után vehetsz, átvinni nem tudod, felviheted, egyél egy szendvicset vagy valamit a reptéren, tegyél el valami kekszet, azzal már csak kibírod.
2017. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2017. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

Még 1...


Euroval fizessek majd vagy valtsam at? Es azt még itthon, vagy már kint? Bankkartyas modszerrel azert nem akarok probalkozni mert ****bank alapbol sok penzt huz le, hat ha még kulfoldon szeretnem hasznalni....

2017. máj. 10. 01:14
 4/7 anonim válasza:

Keress pénzváltókat a környéken (google), ahová mész, és nézd meg, hogy váltanak. Nézd meg ugyan ezt itthon, és fogod látni, hogyan érdemes. Én szoktam vinni magammal mindkét pénznemből. Általában inkább érdemes itthon.


Ez hasznos lehet, és a valuta-cselekről is beszél valamennyit:

[link]

2017. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bankkártyás vásárlás elvileg ingyenes külföldön is, meg kell nézni, hogyan számol ilyenkor a te bankod, a legtöbb a középárfolyamot veszi figyelembe. Viszonylag kevés valutát szoktam készpénzben magammal vinni utazáskor, mert bankkártyával fizetve jobban járok.
2017. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nahát az én bankom szép összegekért hajlando nekem a külföldi pénzfelvételt intézni :D de az lesz, hogy lesz nálam kp, meg a számlámon is lesz :D
2017. máj. 11. 13:54
 7/7 A kérdező kommentje:

és köszönöm a válaszokat.


:)

2017. máj. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!