Kezdőoldal » Utazás » Európa » Porec Hotel Delfin szállodával...

Porec Hotel Delfin szállodával vannak tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jónak tűnik, felpanzios ellátással.

#Porec #Delfin hotel
2019. máj. 14. 11:52
 1/10 D. Brasco ***** válasza:

[link]


De kb minden normalisabb szallas kereső oldalon talalsz rola ertekelest!

2019. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó pár éve laktam ott és minden szuper volt.

Nyugodtan mehetsz, a kaja is jó volt.

Mindössze érdemes időben érkezni az étkezésekhez, mert honfitársaink minden ehetőt vagy a tányérjukra pakolnak előszeretetttel, vagy a szatyrukba.


Ha mész majd írd meg kérlek, hogy a sétáló utcában dobálják-e a fagyiárusok a gombócokat ill. zsonglőrködnek-e még vele?

2019. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Kategóriájában messze legjobb szerintem. Szobák valóban 2 csillagot ernek, de kaja, kiszolgalás, környék az 5 csillag. Nagyon megéri
2019. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olvastam bookingon, meg a másikon, invian is
2019. máj. 14. 14:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekünk pont megfelelő, egyetlen hátránya hogy nincs tv :)) illetve a mini szobák ha 3 ágy van az már szűkös. Amitől kissé tartok ez szarragonak tűnhet hogy nincs hűtő (hutotaska elektromos van azt szoktunk vinni) hogy napközben az étkezés mennyire problémás az árak miatt. Azt mondják erős balcsi. :)
2019. máj. 14. 14:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve még sem merem kérdezni a szeptemberi időjárást, itt volt aki azt mondta befagyott volt aki cáfolta. :) Ha hasonló idő van ott mint itt az viszont aggodalomra adhat okot. :)
2019. máj. 14. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Napközben enni? Félpanzió van. Reggel bösegesen eszel, simán kitart estig. Ha meg nem, bedobsz egy kis nasit ebédidőben. Az meg nem vag földhöz
2019. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szokás kérdése. :) Éhen nem halunk az biztos.
2019. máj. 14. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a szeptember az már necces az Isztrián.

Egyszer csak jön a bóra és kakukk.

Volt szerencsénk átélni egy ilyent...

2019. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam de elég vegyesek a vélemények..
2019. máj. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!