Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba érdemes lenne...

Melyik országba érdemes lenne elutaznom egy hónapra, ha a legfontosabb cél a pozitív légkör és a társasági élet?

Figyelt kérdés

Mikor még Decemberben kint voltam Angliában, találtam egy nyelviskolát ami le volt szerződve natív angol családokkal akik biztosítanák a szállást, így kedvezményesebben tudnék kint tartózkodni mintha airbnbznék, vagy magamtól kéne lakást bérelnem és hát mégis csak emberek közt lennék.

Ez is lenne a fő cél. Nem akarok belemenni, hogy miért és vitát sem akarok nyitni, de elég sok minden zavar itthon ami sokkal inkább az általános közhangulathoz mintsem a gazdasági helyzethez köthető. Olyan elfogadó légkörű országot keresek, ahol tudnék tanulni, elsajátítani ezt azt. Azt gondolom, hogy itthon túlságosan elmélet orientáltak a képzések és túl nagy elkötelezettséget igényelnek. Szeretnék rájönni arra, hogy mihez van affinitásom.


DIY (csináldmagad) képzéseken, vagy önkéntes programokon részt venni, jó tudom ez van itthon is, de alapból el vágyódok itthonról. El tudom képzelni, hogy vannak Magyarországnál szociálisan érzékenyebb országok...

Kevésbé érezném cikinek egy idegen országba elmenni társas összejövetelekre mint itthon. Ha itthon egyedül mész el egy társasjáték összejövetelre az az érzésed támad, hogy a többieknek egyből az jön le, hogy nincsenek barátaid.



2019. máj. 28. 22:14
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
86%

Te most tulajdonképpen mit akarsz???mert olyan hülyeségeket írsz olyan összefüggéstelenül hogy nem igaz!

Kérdezed,hogy hova utazz,majd a leirasodban ott van anglia.....

Kérdezed hol jo a tarsasági élet meg a légkör,majd irod te tanulni akarsz meg képzéseket csinálni........

Mindezt egy hónap alatt.........

Egyaltalan milyen nyelveket beszélsz stb?

Egyebkent az az erzesem hogy ebben a kiveteles esetben nem magyarországgal van a baj,hanem veled!Mert ha ennyire antiszociális vagy,azon a külföldi lét sem fog segiteni!

2019. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Én beutaztam egész Európát és azt mondhatom, hogy Olaszországban a legkedvesebbek az emberek , ott tudsz könnyen társaságot találni.
2019. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy "szociálisan érzékenyebb" vagy, szerintem azt jelenti, hogy mindenben a rosszat látod. Gondolkozz el a következő fogalmakon: önsorsrontás, önsanyargatás, önbüntetés, stb. Inkább önismereti tanfolyamokra kellene járnod, nem mindenféle "elkötelezettség nélküli" időtöltéseket keresni.


Az első lépés egy normális élethez a elköteleződés, a felelősség felvállalása. Nem kellenek mártírok. Ez külföldön is így van.

2019. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Először is tanulj meg magyarul. Aztán ha az már megy legalább középfokon, akkor jöhet egy idegen nyelv és ha már az is megy akkor esetleg van értelme huzamosabb ideig történő külföldi tartózkodáson gondolkodni.
2019. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A magyartanárod egészen biztosan segítőkész lesz. HA nem így lesz, add meg nekem a számát. Tényleg vállalom, hogy felhívom és elbeszélgetek vele.
2019. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Imádom ezt a magyar hozzáállást. Ne a mondanivalója tartalmáról, hanem a zakójáról ítéljük meg az embert.
2019. jún. 1. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!