Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ebben a hónapban utazom...

Ebben a hónapban utazom Rijekába, még sosem voltam, tudtok írni egy két jó programot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy rövidebb hajókázásra is menni,de nem nagyon találok egyáltalán ilyen hajóutakat. Más programtippeket is szívesen fogadok! :)

2019. jún. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Rijeka egy nagy iparváros, kikötővel, olajfinomítóval. Nem kifejezetten turista célpont. Helyben számos kis turista iroda működik, fognak ajánlani programot.
2019. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van a városnak saját weblapj, látnivalókkal. Aztán van a tripadwisor rengeteg megnézendő dolog felsorolásával.

Megtennéd, hogy ezeket átrágod magad, aztán ha valami nem világos, akkor visszajössz kérdezni?

2019. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló Köszönöm szépen!


2. Válaszoló

Azért tettem fel a kérdést mert személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi és nem arra, hogy milyen oldalon milyen programot tudok magamnak keresni, jól látod ezt én is megtudom csinálni éppen ezért az a kérdés, hogy tudnak e valamilyen programot ajánlani és nem az, hogy tudtok e olyan oldalakat mondani ahol nézegethetek programokat. Remélem így mostmár neked is világos,de amúgy ha nem érted a kérdést nyugodtan kérdezz, nem gáz! ;)

2019. jún. 8. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj barátom, elsőre is átjött, hogy lusta vagy és némiképp buta is.
2019. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ez vicces, minek a gyakori, ha nem akartok semmire választ adni, segíteni?

Jaaa, hogy a google mindent tud.. Igaz. Akkor a gyakori felesleges is, a te elképzelésedből kiindulva.


Vagy csak szerelmibánatos kérdés megengedett? Arra bezzeg tudtok írni, mintha muszáj lenne.


Engem is érdekelt volna a válasz. Üdv

2019. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!