Kezdőoldal » Utazás » Európa » Luxembourgban munka, Belgiumba...

Luxembourgban munka, Belgiumban lakás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Luxembourgban kaptam allast nagyon kozel a Belgiumi hatarhoz. Mivel belgiumban lenyegesen olcsobbak az alberletek, azon gondolkoztam hogy tudnek e esetleg ott berelni alberletet, es onnan jarni dolgozni. Ha igen, akkor az adot hogy fizetnem? Mindket orszagnak fizetnem kellene az adot, vagy csak az egyiknek (ha csak az egyiknek, akkor melyiknek)? Elore is koszonom a valaszokat.



2019. jún. 7. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mehet.


Az adót nagyon valószínűleg ott fogod fizetni, ahol dolgozol, mert a legtöbb helyen a munkavégzés helye számít az adónál. A lakás albérleti díja és/vagy az utazási költség esetleg leírható az éves adóból, illetve kedvezményként beszámítják. De mindenről tájékoztatnak a munkahelyeden az illetékes polgármesteri hivatalban vagy az adóhatóságnál. Szereintem kérdezz rá mindenre; Nyugaton nagyon kooperatívak az emberek, ha nem feketemunkán vagy.

2019. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszodat!
2019. jún. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!