Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti mit javasoltok tengerparti...

Ti mit javasoltok tengerparti nyaralásra?

Figyelt kérdés
Ebben az évben teljesen tanácstalan vagyok nyaralás tekintetében. Első nekifutasra érzésre Horvátország (arról lemondtam a szeptemberi bizonytalan időjárás miatt), aztán Olaszország (Lignanoban voltunk nem tetszett a part északi részre többet nem szeretnék. Majd Görögország következett és kezdett bonyolultta válni mert medencés apartmant szeretnénk homokos parttal de nem Sarti és hasonló és sziget se ha nem muszáj (vagy Thassos, Lefkada ami autóval megközelíthető) most ott tartok hogy passzolom. Van valakinek vmi jó tanácsa esetleg? Dél Olaszország nekünk sajnos messze pedig ott gyönyörű a tengerpart. Repülő meg megint komplikált az autó berles miatt.

2019. jún. 9. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Kisgyerekkel mennénk.
2019. jún. 9. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a te kérdésed volt a szeptember végi Horvátország.


Mi külföldön élünk és szeptember legvégén oktober elején megyünk az itteni ösziszünetben nyaralni.


Horvátország észak olaszország kilöve, mert ott az idöjárás már nem jó. Mallorca vagy másik szigetek még elég meleg lehet, de ennek is kb 50% esélye van , hogy strandidö lehet, de ott simán lehet.

Ahol biztosan standidö van még ekkor az a kanári szigetek föleg teneriffa, törökország, málta...


Görögök iszonyat drágák és északi részen ott is hideg lesz már fürdéshez.

2019. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az enyém volt. De én válaszoltam hogy oda nen mennék olyankor. :)
2019. jún. 9. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Drágák a görögök? :) Szeptember elején lenne aktuális egyébként.
2019. jún. 9. 18:42
 5/6 anonim válasza:
Görögországban az autópálya drága egyedül. Az apartman árak július közepétől augusztus közepéig drágábbak az átlagnál, de mivel szeptemberben mentek Titeket ez már nem érint. Platamonast tudnám ajánlani (1300 km), illetve Tolo-t (1700 km).
2019. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Toló kizart messze van a másikat nem ismerem. Most nem vagyok képben a díjakkal.
2019. jún. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!