Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Van valaki, aki Spanyolországban él vagy járt már ott többször is? Az országon belüli közlekedésről szeretnék kérdezni.

Kérlek jelezzétek és írok üzenetet részletekkel! Köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Spanyolország, utazás, külföld, közlekedés

jún. 11. 12:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mondanám, hogy ez egy kérdés de nem az.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont jún. 11. 13:07 Privát üzenet

Ne írj üzenetet - itt kérdezz. Ha országon belüli közlekedésről van szó, akkor már csak van annyira publikus, hogy más is lássa - nyilván mást is érdekel.

És igen, jártam Spanyolországban, utoljára 2 hete.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont jún. 11. 13:22 Privát üzenet
És mi a kérdésed ??

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont jún. 11. 13:59 Privát üzenet
Légy oly szíves itt kérdezz, mert pl engem is érdekelne a téma tekintve, hogy nyáron megyek én is, először.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont jún. 11. 14:29 Privát üzenet
10 eve elek az orszagban, mi lenne a konkret kerdesed? En is tamogatom hogy inkabb itt kerdezz, mert sokakat erdekelhet a valasz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont jún. 11. 14:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, bocsánat.

Akkor az lenne a kérdésem hogy Tarifaból hogyan tudok eljutni Vejer de la Fronteraba?

Nêztem útvonalat, de azt mutatja hogy 35 percet kell sétálnom La Barca de Vejerből. Más mód tényleg nincs?

# 6/14Időpont jún. 12. 06:45 Privát üzenet

Hát, úgy tűnik, valóban nem nagyon van alternatíva.

Tarifától busszal La Barca de Vejer -ig és onnan gyalog.

Vagy eleve kocsival megközelíteni.

Még annyi ötletem van, hogy ha ott foglaltál szállást, akkor a szállásadót megkérni egy transzferre La barca de Vejerből.

Mivel beszélek spanyolul, így rákerestem spanyol nyelven is, de úgy sem ír semmilyen más közlekedési módot - legalábbis én nem találtam - ezzel szemben megtudtam, hogy a két település közötti úton igen sok autóbaleset történik :-(

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont jún. 12. 08:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) Még csak tervezünk, de a tanácsodat megfogadjuk majd.

# 8/14Időpont jún. 12. 09:15 Privát üzenet
Facebook-on sok spanyolorszagi magyar csoport van; es eleg gyakori a transzfert vallalo hirdetes (magyarok), lepj be parba es kerdezz ra, hatha arrafele is talalsz :)

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont jún. 12. 09:44 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont jún. 12. 13:19 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Székelyek. Milyenek a székelyek? Pozitív és akár negatív tapasztalatokat kérek azoktól akik többször jártak Székelyföldön.
Spanyolországban nyáron mely időszakban nem pezseg annyira az élet?
Spanyolországban, főként a kanári szigeteken hol tudok kiadó lakásokat keresni? Hosszú távú érdekel, tehát nem szállást keresek. Érdekel továbbá, milyen egyéb költség van a...
Spanyolországban élnek Mexikoi bevándorlók? Ha igen akkor egy bizonyos részén vagy szétszorva az ország egész területén?
Milyen ételeket kóstoljunk meg mindenképpen Spanyolországban?
Milyen nyaralóhelyeket ajánlatok Spanyolországban?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!