Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valaki, aki Spanyolországb...

Van valaki, aki Spanyolországban él vagy járt már ott többször is? Az országon belüli közlekedésről szeretnék kérdezni.

Figyelt kérdés
Kérlek jelezzétek és írok üzenetet részletekkel! Köszönöm :)

2019. jún. 11. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Mondanám, hogy ez egy kérdés de nem az.
2019. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj üzenetet - itt kérdezz. Ha országon belüli közlekedésről van szó, akkor már csak van annyira publikus, hogy más is lássa - nyilván mást is érdekel.

És igen, jártam Spanyolországban, utoljára 2 hete.

2019. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És mi a kérdésed ??
2019. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Légy oly szíves itt kérdezz, mert pl engem is érdekelne a téma tekintve, hogy nyáron megyek én is, először.
2019. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10 eve elek az orszagban, mi lenne a konkret kerdesed? En is tamogatom hogy inkabb itt kerdezz, mert sokakat erdekelhet a valasz.
2019. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben, bocsánat.

Akkor az lenne a kérdésem hogy Tarifaból hogyan tudok eljutni Vejer de la Fronteraba?

Nêztem útvonalat, de azt mutatja hogy 35 percet kell sétálnom La Barca de Vejerből. Más mód tényleg nincs?

2019. jún. 12. 06:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, úgy tűnik, valóban nem nagyon van alternatíva.

Tarifától busszal La Barca de Vejer -ig és onnan gyalog.

Vagy eleve kocsival megközelíteni.


Még annyi ötletem van, hogy ha ott foglaltál szállást, akkor a szállásadót megkérni egy transzferre La barca de Vejerből.


Mivel beszélek spanyolul, így rákerestem spanyol nyelven is, de úgy sem ír semmilyen más közlekedési módot - legalábbis én nem találtam - ezzel szemben megtudtam, hogy a két település közötti úton igen sok autóbaleset történik :-(

2019. jún. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Még csak tervezünk, de a tanácsodat megfogadjuk majd.
2019. jún. 12. 09:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Facebook-on sok spanyolorszagi magyar csoport van; es eleg gyakori a transzfert vallalo hirdetes (magyarok), lepj be parba es kerdezz ra, hatha arrafele is talalsz :)
2019. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!