Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómához közeli tengerpartra,...

Rómához közeli tengerpartra, hogy tudok legegyszerűbben eljutni busszal vagy vonattal!? (nincs jogsim)

Figyelt kérdés

Rómába repülővel megyünk, de szeretném a partot is megnézni. Mik a lehetőségek részletesen, ha van valaki aki megcsinálta és elmondja hálás lennék.

Honnan, mivel,

járatok száma, stb, mennyiért, hol jutott jegyhez, .. Minden érdekel.

Olvastam róla, de sose tudni. Jobban örülnék, ha plusz tapasztalatot osztana meg valaki, hisz egyéni szervezéssel megyek.

Biztos másnak is segít később vele. Nem beszélek angolul , szóval ezért is jó lenne tudni. Nem vagyok mai asszony. 71 éves vagyok, de sosem késő valami újhoz,nem láttam még a tengert.


Az is érdekel, ha nincs hitelkártyám, csak sima betéti nem dombornyomott érhet probléma szállásfoglás során? Esetleg mikor megérkezem?


Köszönöm,ha gúnyolódás nélkül segítesz!


2019. jún. 13. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ostia nevű településre érdemes és a legegyszerűbb kimenni. Rómában a Porta S. Paolo állomásról (a mellette lévő metrómegálló neve Piramide) kell menni HÉV-szerű, RL megnevezésű vonattal és a Lido Centro megállóban leszállni. Nem nagyon lehet eltéveszteni, a többség onnan szerintem ide megy, csak követni kell a tömeget. A Lido Centro-tól gyalog kb. 10-15 perc séta a szabadstrand, ha az állomásról kimész és megkerülöd a szemben lévő templomot és egyenesen továbbmész, akkor fizetős strandok vannak szemben, onnan kell még balra menni pár percig, ott lesz a szabadstrand. Erre vonatra a sima római vonaljegy vagy bérlet is jó, automtából lehet venni készpénzért.


A szálláson valószínűleg jó lesz a nem dombornyomott debit kártya is.

2019. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászóló! Köszönöm a tájékoztatást!
2019. jún. 13. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2019. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!