Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy jutok el busszal, Opatijá...

Hogy jutok el busszal, Opatijából Sveta Marinara, Lovranra, Rabacra? KRK szigetre? A jegyek árai? Vélemény a helyekről?

Figyelt kérdés

A címben nem tudtam kifejteni bővebben.


Volt egy másik foglalásom, Dalmáciában, de közbe sajnos változott a terv, pedig szépen mindent megterveztem, ugyanis figyelek, hogy ne csak úgy menjek valahova.

Olvastam blogokat, stb mert nem jártam arra sosem.

De itt más a helyzet, kevesebb blogot találtam... Mondjuk még keresek, csak állandóan 12 órázom, elég nehéz így.


Mielőtt megkérdezi valaki, hogy most miért nem használom a googlet, hát most is azt teszem :D


Szóval aki nem rest segíteni kicsit a másik magyaron, attól szívesen veszek tanácsokat, tippeket, amennyiben jóindulatú.


A célom, hogy Opatijaban letesz a vonat, onnan teszem meg az utat lentebbre.


Az érdekelne, hogy pl egy Opatija - Lovran jegy milyen árban van?

Vagy a többi amit említettem. Milyem gyakran megy?

Ha nem tudjátok, akkor esetleg küldjétek kérlek egy linket, ahol megtalálni.

Van egy keretem, amit nem akarok túlvinni,ezért fontos.


A másik kérdés, hogy KRK szigetre, hogyan tudok átmenni, ha nincs autóm? Tudok ott is buszozni? Gyakran jár? Mennyibe kerül?


2019. jún. 15. 11:40
 1/1 A kérdező kommentje:
látom mindenki csak vezet.... :)
2019. jún. 17. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!