Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen olcso szallas lehetoseg...

David2014 kérdése:

Milyen olcso szallas lehetosegek vannak Gorogorszagban ( lefkada szigeten )?

Figyelt kérdés
eredetileg hostelt akartam foglalni de mivel nincs csak dragabb hotelek, igy megkerdeznem milyen mas lehetoseg lenne?
2019. jún. 15. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szállásra az airbnb-t javaslom, az egyik legolcsóbb alternatíva. Ha nem ismernéd az oldalt ide magánemberek rakják fel a házuk, lakásuk, nyaralójuk és emiatt jóval olcsóbb mint bármelyik másik megoldás.

Ha a linkemen keresztül közvetlenül regisztrálsz most kapsz 9 ezer forint bónuszt amit az első foglalásodból automatikusan levonnak:

[link]

2019. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bar en is elegedett airbnb hasznalo vagyok, ha Gorogorszagba szezonon kivul mesz, studiot keresel, helyszinen alkudozol, akkor lesz a legolcsobb az egesz.
2019. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az airbnt-t ismerem mar de nem tunt nekem olcsobbnak mint egy hotel. Tobb agyas hostelbe szoktam menni, ott valoban olcsok a szallasok de itt nem volt ilyen lehetoseg.


Sajnos a szezon kozepen juliusban szeretnek menni, de nem igazan ertem milyen studiora gondolsz?

2019. jún. 16. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te mit néztél én random júliusi időpontra rákeresve találtam szobát 9 ezerért egész lakást 11-ért éjszakánként. Takarítási meg szolgáltatási díjjal is vállalható.
2019. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en is most az airbnt bongeszem, ha talalsz juli 17 es 25 kozott jo arban szallast lefkada szigeten, akkor en kerlek meg szepen hogy kuld el nekem, mert amiket en talaltam az minim 460 dolcsi.
2019. jún. 16. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:

tobb napos keresgeles utan, most mar allithatom hogy nem az air bnb a legolcsobb, most mar van hasonlitasi alapom, legalabbis nem juliusi periodusba.

Amikor en szerettem volna semmikepp nem jott ki 450 dollar alatt plusz ilyen olyan Fee-k amik meg rajonnek.

Relativ nehezen de talaltam , 280 euroert mindenestol 9 napra kozel lefkada varoshoz 2 agyas szallast.

2019. jún. 17. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!