Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen lehetosegek vannak...

Milyen lehetosegek vannak eljutni Budapestrol Pozsonh repuloterere?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Keletiből vonattal szoktam menni (retúr kirándulójegyet szoktam venni akkor is, ha csak egy irányba megyek, olcsóbb az egyirányú jegynél, ha jól emlékszem 19 euro). A pozsonyi vasútállomásról pedig a 61-es busz egyenesen kivisz a reptérre.
2017. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb valóban vonattal Pozsony főpályaudvaráig menni, majd a 61-essel.


De ha diák vagy nyugdíjas vagy, jóval olcsóbb Komáromon át utazni, mert még a két Komárom közötti taxizással együtt is rengeteget spórolsz a belföldi kedvezményekkel.

2017. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van 50% kedvezmenyes papirom, de az a gond hogy delre kellene a repteren lennem nem tudim hogy ez Komaromon keresztul megoldhato-e? Ha igen hogy lehet Komaromon keresztul eljutni a repterre?
2017. febr. 24. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor mégy?
2017. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> De ha diák vagy nyugdíjas vagy, jóval olcsóbb Komáromon át utazni, mert még a két Komárom közötti taxizással együtt is rengeteget spórolsz a belföldi kedvezményekkel.


Na ne már! Itt van [link] az első által említett jegy, Kedvezményes, oda-vissza utazásra érvényes jegyek az alábbi viszonylatokra

Budapest - Pozsony: 17,50 €


5500 forintból akarsz még spórolni? Nehéz lesz.

2017. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeptemberben mennék és 29 nap múlva jönnék vissza. Ezt a kedvezményes jegyet megvehetem ilyen sok napra is? Én amit néztem a máv oldalán ott 27 EUR volt. Pozsonyban mennyibe kerül a tömegközlekedés, hasonló jegy automaták vannak mint itt pesten? vagy hogy van ott a tömegközlekedés?
2017. febr. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!