Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1000 kilométert utazni 5-en...

1000 kilométert utazni 5-en egy autóban kibírható? (felnőtt mindenki)

Figyelt kérdés
Ti utaztatok már ennyien egy hétre ilyen távolságra? Hogy lehetne kibírhatóbb?

2019. jún. 18. 19:06
1 2
 1/11 Mihago ***** válasza:
Persze. Csak qva kényelmetlen. Én autóztam már így Svédországba, Finnországba, meg carpooloztam Toronto és Montréal között párszor. Túléltem.
2019. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Az attól is függ mekkora autóval!

Van amelyikben könnyebben ellehet férni, van amelyikben kínszenvedés!

De 5 felnőttnek azért majdnem mindegyik kicsit kicsi!

De ha jó a társaság ki lehet bírni!

2019. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, MILYEN autóról van szó!

Egy kis Suzukiban rettenetes, egy nagy, 7 személyes kocsiban meg nem gond.

2019. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy Volswagen Passat lenne az autó
2019. jún. 18. 20:05
 5/11 anonim válasza:

autopályán mentek nem vészes.

reggel elindultok pihenőkkel együtt estére oda értek


simán ki lehet bírni.

2019. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
5en voltunk már kombi passattal 1300km!Az nem olyan kis autó! Többször meg kell állni,esetleg helyeket cserélgetni! Ki lehet bírni!
2019. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én hasonló méretű autóval nyomtam egy Baltikum-körutat. Igen, kibírtam, kibírtuk, de nem volt feszültségektől mentes és főleg nem volt kényelmes. Cserébe igen olcsó így utazni.
2019. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Passatban szerintem vállalható. Álljatok meg 2-3 óránként és cserélgessétek, hogy ki ül elöl (ha lehet, akár a sofőrt is).
2019. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán. Mi 1300 km-t szoktunk utazni.
2019. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi gyerekekkel is szoktunk ennyit utazni. A leghosszabb (időben) eddig Budapest - Rodostó volt egyhuzamban. Kb 1300 km, de csak részben autópálya, és 17 óra volt az út megállókkal. Vannak sztenderd útvonalaink, amit már tudunk, hogy simán teljesíthető egyben (pl. Budapest - Strassburg, Budapest - Padova)

Mióta nagyok a gyerekek leginkább beszélgetni szoktunk, zenét hallgatni, énekelni. Amíg kisebbek voltak, a hátsó ülésekre be voltak szerelve média playerek, amiken lehetett filmet nézni. Ha a társaság nem beszélgetős típus, akkor felnőtteknek is működik. Pár ezer forint egy rögzítő konzol az első fejtámlákra, és bele lehet rakni pl. egy tabletet. A repülőgépeken is így oldják meg a hosszú utakat.

2019. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!