Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék utazni 200 kilométer...

Szeretnék utazni 200 kilométert, de busz és vonat kilőve, mert nem megy oda, autót pedig nem vezethetek, milyen alternatíva lehetséges?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Oszkár.
2018. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és azzal visszafele hogy tudok jönni? Ott marad az ember?
2018. ápr. 22. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A visszafelé utat is lekel foglalnod majd.
2018. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahová közelebb a célodhoz sincs busz vagy vonat? Valahogy csak tömegközlekednek az ott élő emberek. Nem mindenkinek van autója.
2018. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ameddig lehet busszal, utána biciklivel.
2018. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Vicc nélkül, stoppolj. Én gyerekkorom óta csinálom rendszeresen és nagyon ritkán hagyott cserben. Keress egy buszmegállót/benzinkutat, határozottan tedd ki a mutató ujjad és mehet!
2018. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hova szeretnél menni? Biztos, hogy járnak buszok, maximum át kell szállnod párszor, naponta kétszer mennek, és ilyen helyi járatok. Van egy pici falu Csehországban a hegyekben, kétszer voltam ott apámmal (kocsival), de egyedül is szívesen visszamennék, és néztem oda utat. 5 átszállással jutnék el oda Budapestről, és elég bonyolultan, de nem lehetetlen. Ajánlom a rome2rio oldalt, én azt szoktam használni, ha ötletem sincs, hogy hogy jussak el A-ból B-be.
2018. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem teszed fel ezt a kérdést a konkrét úti cél megjelölésével? Sokkal egyszerűbb lenne segíteni.


Nem mondom, hogy Európában nincs olyan hely, ahová lehetetlen eljutni tömegközlekedési eszközzel, de legalább a közelébe juthatsz.

2018. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legközelebbi városig/faluig vonat, busz, onnan meg taxi vagy megkérsz valakit a faluban, hogy vigyen el a célodig, és fizetsz neki valamennyit. De általában valami megoldás mindenhol van, hacsak nem az erdő közepére mész.
2018. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Próbálj meg tömegközlekedéssel a lehető legközelebb kerülni, majd a maradékot taxival.


Olyan nincs, hogy az adott hely körül egy 200KMes tömegközlekedés blokád van :D


Ha meg azért írtad a busz és vonatot, hogy kivan lőve, mert nem szeretsz rajtuk utazni, akkor meg mindvégig taxi, vagy stoppolás.

2018. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!