Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vendéglátósként mennyire...

Vendéglátósként mennyire lehet jól megélni Angliában?

Figyelt kérdés
Tapasztaltok érdekelnének.

2019. jún. 20. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Itt, ahol én élek (300 000 lakosságú város, nem írom le, melyik), nagyon ritka a teljes munkaidős állás, én mikor vendéglátós voltam, heti 20-25 órában dolgoztam. Ebből éltem kb. olyan színvonalon, mint mikor előtte otthon heti 40-50 órában csináltam ugyanezt. Illetve kicsivel jobb színvonalon is, mert simán volt pénzem hazajárni évente 2-szer Magyarországra. Otthon nem lett volna pénzem évente kétszer külföldre utazni. És mielőtt jönnének a tömegszállásos néger szobatársas sztereotípiák, szólok, hogy egy másfél szobás lakást bérelek egyedül az elejétől fogva, amióta kijöttem.


Londonban viszont olyan durvák az albérletárak, hogy ott nem lehetne ugyanezt megcsinálni.

2019. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-esnek teljesen igaza van. Sajnos én londonban dekkoltam 7 évet - szerettem egyébként - de kb. úgy éltem, mint itthon, leszámítva az évi több utazást, csakhogy annak a 80%-a haza volt. Ha visszamegyek, csakis valami pár száz ezres városba.
2019. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!