Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába akarok utazni de...

Angliába akarok utazni de nemtudok angolul . Mittegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
angliába szeretnék utazni 4 év mulva de nemtudok angolul . hogy tudnék 4 éven belül megtanulni angolul ? interneten van ojan oldal ? ha van írjátok le lécci . meg iskolába nemakarok angolt tanulni mer semit se ér csak interneten . de 4 éven belül van esély hogy interneten megtanuljak angolul ?
2010. júl. 9. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel még magyarul sem tudsz (ojan) és tanulni meg büdös, ugyan mit vársz? Ráadásul rengeteg utaznak úgy, hogy nem tudják a célország nyelvét... Hogy pl. nulláról meg lehet-e tanulni alapfokú szinten angolul négy év alatt, hogyne. Hogy csak online lehet-e ezt tanulni, nos ezt nem tudom. Felteszem, hogy igen, csak még nehezebb.
2010. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

4év alatt nagyon jól lehet fejleszteni az angoltudást. Vegyél egy jó minőségú otthoni "nyelvtanfolyamot" pl. Pons Angol kezdőknek. Ha azzal végeztél kezdj el angol szövegeket olvasni, és próbáld őket értelmezni, szótárazz.

Hallgass sok angol beszédet(filmek, sorozatok). Próbáld a feliratot összekötni a hallott angol szavakkal.

Aztán jöhet egy haladó nyelvtanfolyam(a Pons könyvek között az is van, én azokat ajánlom nagyon, mert tényleg jók)

Én csak filmekből, és az internetről megtanultam olyan szinten angolul, hogy bármit megértek, bármit el tudok olvasni.(2-3év) A nyelvtant a Pons nyelvtankönyvből tanultam.

2010. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én a nyelvtant a suliban tanulom (idén lesz 4. éve), de angolul nézek filmeket, angol oldalakat látogatok. Könyveket még nem merek angolul olvasni, de szerintem hamarosan annak is neki állok. Sokat lehet tanulni négy év alatt :)
2010. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de én csak internetröl akarok . ha az angol szavakat ismerem és öszerakom mondatokba de többesszámokat meg ieneket nemtudok vagyis tájszólásal beszélek angolul sztetek megfogják érteni ? ha nem mittegyek ? ha igen akkor ?
2010. júl. 9. 17:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Elég sötét a kérdező.


Figyelj, azt te is tudod, hogy meg lehet tanulni netről is a dolgot persze, de hogy sokkal lassabb,unalmasabb és gyorsan megunod, az is fix.

A másik pedig itt egy kis segítség:


[link]

2010. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Egy háromezer egy-két száz forintos könyvre igazán nem kellene sajnálnod a pénzt, és akkor a nyelvtani dolgokkal is tisztában lennél! Ha csak a szavakat rakod egymás után úgy hogy se igeidő, se semmi akkor nem tájszólásban beszélsz(nem is tudom hogy jutott ez eszedbe)hanem sehogy.:S
2010. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ha az angol szavakat ismerem és öszerakom mondatokba de többesszámokat meg ieneket nemtudok vagyis tájszólásal beszélek angolul sztetek megfogják érteni ?


:)))) tájszólás, ja....

szerintem maradj otthon a faludban, sok babér neked nem terem Angliában..

2010. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja az meg a másik,hogy ma már ott se sokkal jobb. Sok ismerős kiment dolgozni, és hazajött mert nem érezte jól magát ott. Angliába,vagy akárhol lenéznek ha nem beszélsz jól angolul és nem turista vagy. Számba sem vesznek. Nem még hogy munkát adnak. Max vmi kétkezi munkát, takarítónő ilyesmi..de ott teleszel a legalja ember...

Én semmi pénzért nem költöznék ki. Szeretek itt élni, cégalapítás itthon,aztán belecsapok a melóba :)

Mindenhol meglehet élni, csak ötlettel teli elhatározott embernek kell lenned.

2010. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
munka nemérdekes mer én a punkokhoz megyek .őkse dolgoznak csak beálnak túrista látványosságnak . ja meg nem csak a szavakat utdom tudok töbesszámokat is meg pár igeidőt meg ieneket de keveset . munka meg ha kell maj dosztogatok szórólapot vagy tartok reklám táblákat
2010. júl. 11. 14:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Szép élet! Grat :)
2010. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!