Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék kijutni Romániába?

RóbertÚr kérdése:

Hogyan tudnék kijutni Romániába?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék kijutni Romániába? Autó kizárva, bicikli meg a gyaloglás is. Somogy megyében lakok és szeretnék elutazni ismerősömhöz, csak nem tudom milyen lehetőségek vannak.

2019. jún. 26. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Khm... Románia egy ország. Mégis melyik részére óhajtasz eljutni?


Így általánosságban elmondható, hogy Budapestről Bukarestbe és Marosvásárhelyre tudsz repülni, vonattal Nagyvárad-Kolozsvár-Székelyföld-Brassó felé tudsz utazni vagy Temesvár-Arad-Bukarest felé. Busszal és kisbusszal meg a szélrózsa minden irányába.

2019. jún. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha beirod térképen hova mennél és hol vagy most, akkor megtervezi neked az utat.

Busz egészen biztosan megy, akár àtszàllàssal, de megoldható.

Repülő is opció lehet.

Vagy stoppolàs.

2019. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
0%
Bahn.de összeuropa vasuti menetrendjet tudja!Tapasztalatbol mondom hogy amit felhoz az az oldal az a járat biztosan létezik is!
2019. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kösz, D. Brasco - ezt elmentettem én is :-)
2019. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
D. Brasco, az esetek kilencvensok százalékában ez igaz, de előfordul , hogy egy-egy kisebb módosítást nem küld meg az adott vasúttársaság és nem kerül átvezetésre a DB adatbázisába. Ezért mindig érdemes utánanézni az adott szolgáltató oldalán is. (Jelen esetben elsősorban a CFR oldalán.)
2019. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
0%
Nekem még nem volt problémam a bahn.de-vel azert mert ajanlani,de nyilván nem ez az oldal a szentírás!Ettől függetlenül eddig ha vonatoznom kellett működött!
2019. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!