Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok nekem olyan helyeket...

Tudnátok nekem olyan helyeket mondani Ausztriában, illetve Szlovéniában, ahova érdemes Vas megyéből 1 napra elkirándulni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 13:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Én csak Ausztriába voltam és a Grüner see nagyon szép hely érdemes megnézni. Az 1 napos kirándulásba pont belefér. Ott lehet túrázni majd ott egy tó amit érdemes megnézni mert gyönyörű! Igazi mesebeli hely.
2019. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Tavasszal voltunk ott és pont miatta keresek hasonló helyeket a "közelben". 🙂
2019. jún. 27. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szloveniaban nagyon sok szep hely van, Vas megyebol a tenger is csak 4 oranyira van. barmi szoba johet!:)
2019. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

Ha szlovenia akkor csakis a nyigati része,triglav nemzeti park....vagy a délnyugatin a barlangok(postojna,skocjan)

Mi erdekelne pontosan?Hegyek szurdok?vagy mi?

2019. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a klasszikus kirándulás, de Ausztriában van a határtól nem túl messze a Zotter csokoládémanufaktúra, szerintem azt mindenképpen érdemes meglátogatni, pláne, ha ilyen közel laktok hozzá.
2019. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy múlt héten volt a záróvizsgám, viszont dolgozni legelőbb július 8-án tudok kezdeni. Addig pedig szeretném valamivel elütni az időt. A legjobb a tengerpart lenne, akár Horvátország, akár Szlovénia, de ilyen későn szállást nem tudom találnék-e már, ezért gondoltam több, egy napos kirándulásra. :)
2019. jún. 27. 14:51
 7/7 D. Brasco ***** válasza:
74%
Szlovéniába csak a tenger miatt csak egy napra biztosan nem éri meg lemenni!alig van 46km-nyi partszakasza,az is felejthető!Maximum a debeli rtic amit ajanlanak az eszaki part reszen közvetlen az olasz hatar mellett,vagy akkor latogasd meg piran-t!Ott fürödni nem nagyon fogsz tudni,mondjuk van pár kijelölt strandocska de ott igazabol a falu a lényeg!Igazi romantikus egykori velencei köztársaság beli hely!
2019. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!