Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angol National Insurance...

Angol National Insurance Number igénylésekor, mikor felhívom őket, mit érdemes mondani?

Figyelt kérdés

Végig olvastam az ezzel kapcsolatos kérdéseket és válaszokat itt, hogy sokan már Magyarországon felhívják a jobcentert és azt mondják, hogy már kint vannak, így kapnak azonnal időpontot.

Én egy hét múlva utazom, mit tegyek ha pár nap múlva már kapok tőlük időpontot?



2016. márc. 1. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az időpontot levélben kapod meg a kinti címre, ez magában eltart egy ideig, ha jól emlékszem én több mint 1 hetet vártam rá. Szóval a telefonálástól az interjúig biztos több mint egy heted lesz.
2016. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem telefonálnom kellett, hanem személyesen bemenni. Az időpontot ott helyben adták meg, mondták, hogy mikorra lenne, kérdezték, hogy jó lesz-e, és mikor rábólintottam, kinyomtatták nekem egy lapra az összes infóval együtt. Azt hiszem, talán másfél hét múlva kellett visszamennem.

Telefonálásnál is ugyanezt tudom elképzelni, hogy felajánlanak egy időpontot, és ha neked nem jó, akkor mmegondod, hogy máskorra szeretnéd, mert nem érsz rá.

2016. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!