Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben 19 év alatt a belépők...

Bécsben 19 év alatt a belépők nagyrésze ingyenes?

Figyelt kérdés
Bécsbe szeretnék menni, most vagyok 19 éves. Ahogy nézegettem 1-2 múzeumot, sok helyen írják, hogy 19 év alatt ingyenes a belépés. Akkor nekem most fizetnem kellene, vagy nem?:D Tapasztalatokra lennék kíváncsi elsősorban.

2019. jún. 28. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
szépen felmész a múzeum honlapjára és megnézed.
2019. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amíg a korhatárt nem léped át ingyenes. Tehát, amíg 19 vagy addig jár a kedvezmény. Ha 20leszel természetesen már nem.
2019. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy szól a kedvezmény, hogy 19 év alatt vagy 19éves korig, akkor általában a betöltött születésnap a határ, tehát ha elmúltál 19 már nem jár a kedvezmény. De ezt intézményenként érdemes megnézned. Bécsben amúgy létezik ha jól emlkszem 26 éves korig egy éves múzeumi bérlet 40 euro körül, ami korlátlan belépést biztosít egész évben több múzeumba.
2019. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!