Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair ingyenes utasfelvétel...

Ryanair ingyenes utasfelvétel a visszaútra mikor nyílik meg?

Figyelt kérdés

Eddig csak Wizzairrel utaztam, ott egyszerre nyílik meg az oda-és vissza útra az indulás előtt 48 órával.

De most a Ryanairnél most nyílt meg az oda útra de a visszaútra nem engedi még? Az a visszaindulás előtt 48 órával nyílik meg, vagy esetleg még most csak később?



2019. márc. 20. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Az is 48 órával korábban, de mostmár a Wizzairnél is így van, pont most futottam bele.
2019. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Amennyi erővel kiírtad ide a kérdésedet, a Ryanair gyik-et is olvasgathattad volna.

[link]

2019. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Ahogy látom te sem gyakran forgatod az oldaluk, mert akkor tudhatnád, hogy szót sem ejtenek erről sehol. Ott kerestem először.

2019. márc. 21. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Életemnek volt egy szakasza, amikor szövegértést tanítottam félanalfabétáknak. Mostanában már csak pénzért csinálom ezt, mert egyrészt sok a funkcionális analfabéta, másrészt elég sokat utazom korrepetálás helyett.

De ha gondolod, 3000 Ft-os nettó óradíjért megmutatom neked, hol kell az általam belinkelt oldalon keresni, és hogyan kell a betűket összeolvasni.

2019. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Az analfabéta itt te vagy. A szabályok úgy tűnik nem rég változtak, mert már a wizznél is ez megy, a Ryanair faq oldala meg nem lett frissítve.

2019. márc. 23. 15:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam nekik emailt és elismerték, hogy nem egyértelmű a leírás és nem frissítették még az oldalon, és kaptam gratis ingyen ülőhelyet szóval a probléma megoldódott.
2019. márc. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!