Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mik Szicíliában a legjobb...

Mik Szicíliában a legjobb látnivalók?

Figyelt kérdés
Etna, Taormina, Siracuza már pipa. Olyanok véleményét kérném akik már jártak ott.

2019. jún. 28. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Palermo, Mondello, Cefalu, érdemes kocsival bejárni a belső részeket, meg áthajókázni a környező szigetekre.
2019. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én pár éve körbeutaztam. Nem nyűgözött le, de volt pár érdekes dolog. Palermotól nem ájultam el, Messina jobban tetszett, hangulatosabb. Ott van Noto, egy barokk kisváros, nagyon szép, illetve Monreale kihagyhatatlan. Még vannak további ókori romok, pl. Argigentoban.
2019. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Amikor én Szicíliába indultam, elolvastam mit ír a tripadvisor, ami rendkívül jól összeszedi a látnivalókat. Innen merítettem ötleteket arra, melyik partszakasz a számomra szimpatiks, hol foglaljak szállást, illetve hogy mondjak két titkos tippet is, hol van az a freskó, ami a Napfivér Holdnővérben szerepel, illetve merre vanak a Cinema PAradiso titkos helyei. Ezek mondjuk filmélmények, de alapvető máveltségi dolgok, amiket a nagy rendezők megláttak.

SZóval ha túl szeretnél jutni a közhelyeken, olvasnod kellene.

2019. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!