Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európa legszebb eldugott...

Európa legszebb eldugott homokos tengerpartjai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni nyaralóhely kiválasztásához. Hetek óta nézegetem, hogy hol találhatnék 2 felnőttnek és egy 17 hónapos körüli babának megfelelő tengerparti nyaraló helyet jövőre, azonban a nagyon felkapott helyeken (Korzika, Szardínia, Mallorca, Ajía Nápa, stb.) kívül nem sok szép helyet találtam. Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valami eldugott kis csendes, homokos, lassan mélyülő tengerparthoz közeli városkáról tudomásotok, ami esetleg nem olyan népszerű? Lehet bárhol Európában, fapados repülővel szeretnénk menni és 5-6 napra repülő jeggyel együtt 5-600 ezer forintot szeretnénk költeni. Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. jún. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Hihetetlen ellenszenvet váltottál ki belőlem néhány soroddal.

1. 17 hónapos gyermekkel az ember nem eldugott tengerpartra megy

2. Fapadossal nem költ 5-6 napra félmilliót még nyáron sem

3. Kb fél óra saját keresgéléssel talál megfelelő helyeket.


Tudom, hogy nem segítettem. Épp a fenti 3 ok miatt. Bár jelzem, a fentiekből egyetlen egy is elég lett volna ehez.

Ja és ha azt írod, repülő jegy, az azt jelenti, repül ajegyed. A repülőjegy az más.

2019. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
27%

Korzikával mégis mi bajod?Felkapott?Mihez képest!Én érdekes módon mindig találtam magamnak eldogott öblöket,ahol csak én vagy maximum 1-2ember volt még!Ráadásul a gyerekesek paradicsoma lehetne az a hely a lassan mélyülő feher homokos strandjai miatt,amiból raadasul kismillio van!

Arra meg inkább nem is mondok semmit,hogy te egesz europában nem talaltal mas szep helyet azon a pár darab felsorolton kivul........

2019. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

D Hihetetlen, hogy bármilyen témában ír ki az ember kérdést, mindig van egy nagy megmondó ember, aki marhára unatkozik és nem tudja máshol kiélni a szar élete okozta frusztráltságát. :D


Őszinte leszek, az elején még idegesített, de ma már rendesen szórakoztat a sok okos, szinte várom, hogy ki, mivel fog meglepni.


Na de figyelj, segítek értelmezni a szöveget, mert látom nem megy. Csak zárójelben jegyzem meg halkan, hogy nem mintha bármi közöd lenne ahhoz, hogy kivel, hova, mikor és mennyiért utazom.



Figyelj, lassan írom, hogy megértsd:


1) Lassan mélyülő tengerparthoz KÖZELI VÁROSKÁT keresek, tehát nem egy eldugott tengerparton szándékoztam kempingezni 3 medvével, 2 oroszlánnal és a 17 hós gyerekemmel, csak tudod esetleg az ember bejárná a környéket, ha már ott van es esetleg pancsizna egy kicsit a gyerekkel, míg tovább nem áll gyorsan egy másik látnivaló miatt, persze csak ha megengeded.


2) Csak úgy megsúgom, hogy a kérdésemben említett, fapados járatokkal megközelíthető helyszíneken található GYEREKBARÁT szállodák ennyi időre 3 főre, félpanzióval 4-500 ezerbe kerülnek, de semmi gond. Eddig 2-ből 0, de a lényeg, hogy marha büszkén fekszel ma le :)


3) Felsorolom a kedvedért, hogy mind az instagramon, mind a pinteresten, mind a youtube-on, mind a google-ben, mind a gyakorikerdeseken felmerült, angol es magyar nyelven IS feltett keresésekre megjelent válaszoknak is utána jártam már, ez utóbbit értem a pinterestre, google-ra, youtube-ra, csak a teljesség kedvéért.


Át szoktam olvasni a szöveget, mielőtt elküldöm, de most hagyok neked mazsolázni valót, hátha sok mindent félre nyomtam itt a gyerek mellett a sötétben vaklálva, hátha ezzel is kicsit boldogabbá tehetlek.


Megtisztelő, hogy ma engem választottál, hogy kiéld a napi frusztráltságodat, köszönöm a fáradozásodat.


Mondjuk érdekes lenne, ha mindenki minden őt nem érdeklő/hülyeségnek tartott kérdéshez oda kommentelne a több ezer kérdés közül, én csak szimplán tovább görgetek, pedig elvileg én vagyok az unintelligens.



Ui: Továbbra is várom az érdemben hozzászólókat.

2019. jún. 28. 22:24
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Mivel meg nem jártam Korzikában, így nem tudom, hogy vannak eldugott kis öblei, ahol csak 1-2 ember van, épp ez volt mondhatni a kérdés, hogy személyes tapasztalatok alapján ki tud olyat mondani, ami esetleg ott van mindenki orra előtt, könnyen megközelíthető, de nem jár oda fél Európa, hanem kicsit visszafogottabban lehet strandolni.


A felsorolás tartalmaz egy apróságot, idézem: "stb." Tehát csak a példa kedvéért próbáltam pár helyet megemlíteni, hogy milyen kaliberű helyet keresnénk.


Egyébként akár azt is írhattad volna, hogy Korzikán érdemes jobban szétnézni, mert vannak kevesbé népszerű öblök és akkor mindjárt hasznos lett volna a válasz.


Látom kár volt feltennem ezt a mélyen felháborító, megrendítő kérdést.

2019. jún. 28. 22:32
 5/7 D. Brasco ***** válasza:

Korzikán érdemes jobban szétnézni, mert vannak kevesbé népszerű öblök


Gondolom most ki lettél segítve!

2019. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez az oldal arról is szól, hogy te kellő tájékozottsággal értelmes cél érdekében kérdezel.

Engem nyugodtan negigálhatsz, elvégre tényleg bunkó vagyok, csak annak segítek aki értelmes kérdést ír ki és látszik rajta, hogy tesz is azért, hogy elérjen valamit.

De nem először kell megvédenem D. Brasco válaszadót, mert ha valaki igazán segíteni akart neked, az ő volt.

Ha őt is eldobod, maradnak a valódi semmirekellő válaszadók.

Tényleg a középszerűeket akarod?

:) Érzésem szerint igen.

2019. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Korzikát ajánlom, mi évek óta oda járunk. Vannak eldugott homokos öblei, amire vágysz, és nem olyan zsúfolt mint pl egy olasz tengerpart. De ha nem főszezonban mennétek, hanem mondjuk júniusban vagy szeptemberben, akkor simán találtok olyan öblöt, ahol egyedül vagytok. Amikor kicsik voltak a gyerekeim mindig ebben az időszakban voltunk ott, akkor lehetett a legjobban élvezni a nyaralást, miénk volt az egész öböl. A hátránya viszont, hogy Magyarországról nem megy oda fapados, sőt másfele sem, ami közvetlen. Mi volt hogy Bécsből mentünk vagy autóval. Az általatok rászánt összeg viszont bőven kelleni fog, mert nem olcsó hely.

Első válaszoló, mielőtt a helyesírás szabályairól tartasz kiselőadást, nézd már meg a saját írásodat!

2019. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!