Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket érdemes megnézni Londonban?

Miket érdemes megnézni Londonban?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban megyünk Londonba, igaz csak 4 napra. Mit gondoltok, mik azok, amiket megéri árban is, es ha már ott vagyunk, ne hagyjuk ki? Esetleg valakinek valami jó étterem ötlete? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. júl. 19. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mániám lehajózni a Temzén Westminsterből Greenwichbe. Mindent látsz útközben. A többi pedig a szokásos, találsz ezer lehetőséget, hogy mi érdekel.
2019. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bejöttek a központig metroval a tottenham court roadig onnan kb egy három kilométeres körben találtok sok mindent. Skygarden fizetős, tate modern, tower bridge(fizetős a felső szint) London eye szintén fizetős. Tower szintén, temérdek gyönyörű szép régi épület van szerte a varosban. Abbey Road ha szereted a zenét, camden townt ki ne hagyjátok, a sohot is érdemes megnézni, persze ha nem zavar az a full nyitottság ami ott van. Az India templomot, a wambleyt (ide érdemes befizetni egy túrára, mert valami eszméletlen hatalmas építmény. Én nem vagyok focis de itt határoztam el hogy egyszer megnézek itt majd ég meccset) a zsidó negyedét is érdemes megnézni canariwarf ot az europa wall Street je. Ha már oda elmentek akkor onnan egy kopesre van a cathysark , a greeneicw ami gyönyörű. És persze onnét számolják az időt. Szóval van mit nézni 4 nap talán nem is elég rá. Most nézem hogy milyen borzalmasan írok
2019. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!