Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 25kmes gyalog túrára mit kell...

25kmes gyalog túrára mit kell magunkkal vinni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra mennyi víz kaja stb

2019. júl. 31. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez erös fél napos út (6-7 óra maximum), egyszeri kaja - egy-két szendvics vagy amit szeretsz - , meg 2-3 liter víz.
2019. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szendvics, csoki, víz, esőkabát, a legfontosabb a megfelelő cipő. Én amúgy ebben a dögmelegben kihagynám.
2019. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Van-e vízvételi lehetőség útközben? Mennyit szoktál inni, mennyire vagy izzadós? Milyen lesz az időjárás, milyen a terep, mennyi az emelkedő stb... Igazából neked kell ismerned a szervezetedet, hogy mi az igényed. Kisesebb, kb 10 km-es távra mennyit szoktál vinni? Ha nagyon nem tudod, akkor 3-4 literrel nem fogsz szomjan halni, de ezt nyilván cipelned kell. Ezért fontos, hogy megtapasztald, megismerd az igényeidet, és akkor nem viszel fölösleges többletet. Kaja meg attól függ mit viszel, mennyit reggelizel előtte. Én rendes reggeli mellett 2-3 szendót szoktam vinni + valami zabkeksz, vagy némi energiaszelet. Továbbá időjárásnak megfelelő cucc, ne öltözz túl, de azért esőruha, melegebb felső nem árt ha ott van + elsősegélycsomag!!! Ezek a legfontosabbak sztem.
2019. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
0%

Ennek a kerdesnek igy semmi ertelme nincs,nem lehet rá rendes választ adni!

Eleve mikyen terep?Vagy csak simán síkon kell 25km-et gyalogolni vagy mi?a masik meg hogy mindenkinel más hogy mennyit iszik,eszik,de ha ezt te egymagad komolyan nem tudod megitelni neked miből mennyi kell,szerintem ne erőlted ezt a túra dolgot...biztosan nem neked való

2019. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 25 km-es túrára adja a fejét, akkor merem remélni, hogy előtte azért túrázott már legalább 10-15 km-es távokat. Abban az esetben pedig tudja, hogy akkora távra mennyi ital/élelem kell, abból pedig ki lehet következtetni, hogy 25 km-re mennyi...
2019. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!