Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek ha az Ikeában...

Szerintetek ha az Ikeában veszek egy széket, azt haza tudom vinni gyalog, tömegközlekedéssel? Vagy túl nagy a csomag? Belefér egy nagy ikeás szatyorba a doboz? Sima Stefan nevű székre gondoltam.

Figyelt kérdés
Sajnos nincs autóm és segítségem se, de szükségem lenne egy székre....
2018. okt. 5. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csúcsidőben viszed, akkor szerintem a kutyát nem fogja érdekelni.


Egyébként a tömegközlekedési vállalat leírja az utazási feltételeknél a maximális poggyászméretet.

Pl. a BKK-n max. 2 csomagot vihetsz és azok max 40 x 50 x 80 cm vagy 20 x 20 x 200 cm méretűek lehetnek.

Az IKEA szerint a csomag mérete: 48 x 9 x 95 cm, tehát a BKK-n nem vihetnéd, de mondom, ha nem a legnagyobb tömegben szórakozol vele, akkor senki sem fogja a centiket méregetni.

2018. okt. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amióta egyetemistaként a gólyabáli pult 1,25x2,5 méteres OSB lapját a 2-es villamossal vittük a rendeltetési helyére (villamosvezető: “Ezt komolyan gondoljátok, srácok?” Mi: “Csak ide visszük a Közgázra!”), én nem gondolom, hogy komoly akadálya lenne egy szék hazaszállításának. Legfeljebb egy-egy munkáját komolyabban vevő vezető problémazhat, de akkor szépen leszallsz és mész másik járattal.
2018. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy sóher ismerősöm a hétvégi faháza felét darabokban, villamoson meg HÉV-en vitte ki a telkére.

Nem akartam elhinni, de a családtagjai megerősítették.

Csak a legnagyobb cuccokat vitette kocsival, ami nem fért fel, azt már egyenként BKV-val.

2018. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Mi egyszer a tesómékkal 3 összecsukható Ikeás székkel szálltunk fel a villamosra, sőt, mivel ülőhely nem volt, kinyitottunk és ráültünk. A kutyát nem érdekelte!
2018. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ikea ldalán vannak csomagméretek:

[link]

2018. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!