Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ez a Lupa tó arra van, hogy...

Ez a Lupa tó arra van, hogy mindenki megmutassa, hogy ki tudta fizetni a belépőt és ott van?

Figyelt kérdés

Nekem már tavaly, az első plakátról az jött le, hogy ez a hely a proli lelkületű emberekre van szabva, akik minden áron meg akarják mutatni, hogy ők nagyon királyok.


Mondom, az első plakátról az az érzésem támadt.


Egyébként, ha annyira nagyzolni akar a bmw-s robika és szociográfiai mikroközössége, akkor miért nem a gellért fürdőbe mennek?


Ott 6000-6500 a belépő...


Én személyszerint a gellértbe járok nagyzolni...multkor ott volt a pewdiepie is.


2019. júl. 31. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem azért van. Hanem azért, hogy az is lásson fehér homokot, akinek nincs pénze külföldi nyaralásra. Azt meg pont lesz.rom, hogy te hova jársz, de nyilván muszáj volt ide kiírnod, hogy felvágj vele.

Ja meg jó, hogy úgy mondasz véleményt, hogy a lábad be nem tetted még oda. Én voltam és teljesen átlagos, normális emberek strandoltak ott is (bár ettől függetlenül nekem nem jött be, a víz hirtelen mélyül, itt-ott kavicsos és ezt elfelejtették közölni).

2019. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy bányatóról beszélünk
2019. júl. 31. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Simán nem éri meg az árát. Voltam ott, az egy szutyok. De ha csak el akartad újságolni h sikerült eljutnod a gellértfürdőbe akkor egészségedre.
2019. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sír a lelkem a Lupáért, hogy így tönkretették. :( Gyönyörű tiszta vizű bányató volt a semmi közepén, a feltöltéssel tönkrevágták a vizét, a kiépítéssel meg a partját.

Úgyhogy az én szememben a Lupa tó arra van, hogy néhány barromarcú vállalkozó megmutatta, hogy pénzért mindent IS lehet.

2019. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan.
2019. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!