Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak engem zavar hogy ha...

Csak engem zavar hogy ha bármerre utazok vonattal mindenhol a széktámlámba kapaszkodik mindenki és úgy ül le?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nem a saját székénél fogja a karfát hanem belekapaszkodik a székem támlájába hátra húzza és úgy ül le! Majdnem minden nap vonatozok legalább 2x de nagyon sokszor látok ilyet csak engem zavar???
2018. szept. 14. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Valszeg egyedül téged zavar, mert minket egyáltalán nem, ha valaki leülésekor a te széked támlájába kapaszkodik.
2018. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltűnik, de mégis hogyan üljön le, ha egyszer szűk a hely? Próbáltad már úgy, hogy magad mögött fogod az ülést vagy a kapaszkodót? Abszolút természetellenes, még ha kivitelezhető is. Igazából úgy gondolom, ennyi stressznek bele kell férnie, úgy naponta 2x10 másodperc...
2018. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Milyen Supermanekkel találkozol te, akiknek akkora erejük van, hogy hátrahúzzák a támládat?😂

Én max annyit érzek érdekes módon, hogy igen, belekapaszkodott és meg is remegett ettől kb feleannyira, mint, amit a fékezéskor lehet érezni. Szörnyű valóban...inkább esne hanyatt vagy le se üljön, nehogy már én elviseljek egy 5 mp-es kellemetlenséget.

2018. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt még észre sem vettem, vagy ennél jóval nagyobb az ingerküszöböm :) Úgyhogy nem zavar. De majd legközelebb megfigyelem :)
2018. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, ez engem is tud zavarni.


Még az, hogy leülés-felállásnál megrántja oké. De mikor valaki rugdossa, lökdösi. És nem is arról van szó, hogy megfogja, és megmozdul. Hanem olyat ránt rajta hogy rándul vele az egész fejem meg olyan mintha hátba vernének.


Vagy legutóbb buszon szóltam a mögöttem ülő hölgynek, hogy ne rángassa már az ülésem, mert abba kapaszkodott...

2018. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Vegyél autót, és ne engedd hogy mögéd üljenek, vagy bérelj olyan repülőt, amin fixek az ülések, végső esetben vizsgázz le egyszemélyes motoros sárkányra, és akkor senki nem zavarhat utazás közben.

A legolcsóbb megoldás: maradj otthon. ;)

2018. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!