Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ugye mindenki bőrönddel fog...

Ugye mindenki bőrönddel fog menni?

Figyelt kérdés

Nyugodtan nézzetek hülyének, de szokásom hajnali 2-3 óráig elpánikolgatni a legnagyobb hülyeségeken...

Szóóval, ma elmegyünk a Balatonra az osztállyal. 3 napig maradunk ott. Viszek pár pólót, pár nadrágot, egy pótcipőt, a nesszeszeremet meg egy törülközőt (és még pár cuccot, amik jelentéktelenül kicsik) Ugye 3 napra nem hátizssákba kell pakolni, hanem egy kisebb gurulós bőrönd is elég? Ugye nem néz hülyének senki? (gyakori félelmem, hogy mindenki hülyének néz, mint látjátok, nem alaptalanul)



2015. jún. 4. 00:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Basszuskulcs, most veszem észre, hogy teljesen rossz kategóriába tettem...
2015. jún. 4. 00:27
 2/8 anonim válasza:
79%
Kis bőrönd vagy sporttáska elég.
2015. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 4. 00:41
 4/8 Septimius válasza:
100%
Szerintem hátizsák, 3 napra csak nem visz mindenki bőröndöt, egy nagyobb hátizsákba nyáron nekem 1 heti ruha belefér, póló rövidnadrág nem foglal sok helyet.
2015. jún. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Első voltam tényleg lehet hogy elég a hátizsák így belegondolva.Én is inkább azt vinném mert kényelmesebb és befér szerintem a pár ruha meg a tisztálkodási szerek.A cipőt meg vinném ilyen ruhaboltos papírzacskóba.Meg én vinnék egy vastagabb pulcsit is este azért hideg van még.
2015. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hátizsák vagy kisebb bőrönd. AMid van és amit kényelmesebbnek találsz.
2015. jún. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

En 2 napra mentem bőrönddel es egy kézi táskával :'D


Es nem en voltam az egyetlen :'D


En jobban érzem magam, ha nem kell attól tartanom, hogy vajon visszafelé bele fog-e férni minden


Es ha csak ruhákat viszel es cipőt lehet tevyleg eleg a táska, de ha pl valami kaját: szendvics, chips...bármi


Akkor mar lehet, hogy jobb a bőrönd


Amugy próbáld ki melyikbe félsz bele kényelmesebben



Az oszt.tarsaid milyen táskát visznek?

2015. jún. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy kisebb utazótáskát vittem, tökéletesen megfelelt, ketten bőröndöt hoztak, a többiek olyat mint én :)

Aznap reggel nem volt időm válaszolni, de elolvastam, köszönöm szépen a válaszokat, mennek a zöld pacsik :)

2015. jún. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!