Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyháza-Budapest vonattal?...

Nyíregyháza-Budapest vonattal? Tényleg ilyen hosszú a menetidő vagy én értelmeztem rosszul?

Figyelt kérdés

Nemsokára Budapestre utazok vonattal. Reggel 8-ra kéne odaérnem, de még a hajnal 3-4-kor induló vonatok sem érnek oda 8-ra. Ez létezik?

Előző nap nem tudok odautazni munka miatt, kocsim nincs. Néztem az Oszkár telekocsit is, de az sem indul olyan korán, hogy 8-ra ott legyek. Így lehetetlen odaérni? Ez komoly?


2019. aug. 1. 20:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9: Belvárosban.

#10: Valóban igazad van teljesen. Viszont akinek meg valahova utaznia kéne, az nem tudja megoldani sajnos. Nekem a Keletibe kell érkeznem. Egyébként ezzel a debreceni indulással jó ötletet adtál. Nem is néztem onnan mikor indulnak. Csak hát innen oda is idő átmenni, de ha nincs más lehetőség,megoldom persze.

Igen a buszt is néztem, az sem jobb, jól írod.


Van jogsim, de úgy voltam vele, nem nagyon van szükségem kocsira, mert a munkahelyem a belvárosban van, ami 20 perc itthonról busszal. Ha ott vagyok mindent el tudok intézni (posta, vásárlás, ügyintézés stb stb) tehát sokkal olcsóbban jövök ki ìgy, mintha kocsim lenne. És parkolókat sem kell keresni. Csak ha messzebb kell menni az már probléma ahogy látom.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

2019. aug. 2. 06:56
 12/12 anonim válasza:
0%

Mi lenne ijeszto benne.

Szerintem azért kreuzberg meg London ijesztőbb tudna lenni.

Itt igazából csak a proli népek nem túl kellemesek.

2019. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!