Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 17 éves fiam nemrég kerekesszé...

17 éves fiam nemrég kerekesszékbe került. Hova utazzunk vele? Hova menjünk kirándulni? Milyen programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Igazabol oda ahova o akar menni
2019. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%
Mi az érdeklődése? Lehet nála hirtelen àllapotromlás? Kezei èpek?
2019. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Szabadidő, üdülés

2019. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
1. Ha ze ilyen egyszerű lenne :))
2019. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
*ez
2019. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Vannak olyan turista utak, amelyek kerekesszékkel is járhatóak. Kerekesszékkel közlekedhet kerékpárúton, tehát családi kerékpáros utakat tervezhettek.

Városlátogatások szinte mindenhol megoldhatóak.

2019. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, mit nevezünk városlátogatásnak :)
2019. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%
#4 ilyen egyszerű. A legtöbb helyet meg lehet oldani egy kis kreativitással, vagy egyszerűen annyival, hogy segítséget kértek, a legtöbb helyen erre vevők.
2020. júl. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, nem kreatívkodni akarnak,meg segítségért kuncsorogni, csak egyszerűen nyaralni, kirándulni, mint más.
2020. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#8 vagyok.

Ezt én teljes mértékben megértem. Viszont sajnos ehhez a helyzethez alkalmazkodni kell. A segítség pedig nem szégyen, nem is kuncsorgás. Szükség van rá, és kész. Ezzel a helyzettel meg kell tanulni együtt élni, viszont ez csak úgy lehetséges, ha minden helyzetben amikor úgy érezzük egy fal van előttünk, addig kell menni oldalt, amíg a falnak nem lesz vége, és nem lehet elmenni mellette. Ilyen helyzetben élem életem, és eddig rengeteg problémával találkoztam, de egy nevetés, egy mosoly mellett minden akadály leküzdhető volt. És ha mindenki meg tudja látni ebben a helyzetben a pozitívumokat, a kis apróságokat, bármi megoldható, áthidalható.

Egyebek mellett kívánom a srácnak, hogy legyen erős, ne forduljon magába. Ha gondja van beszéljen róla, és lássa meg mindenben a pozitívat és a jót :)

16/F, kerekesszékhasználó immár 8 éve.

2020. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!